02 Ağustos 2016

Aktüel Ürün ve Broşürler

Aktüel Ürün ve Broşürler

2Büyük market zincirlerinin sınırlı sayıda getirdiği her hafta güncellenen ucuz ve kaliteli ürünlere aktüel ürün adı verilir. Genelde A101, Bim ve ŞOK marketlerin müşterilerini sunduğu bu sınırlı sayıda ürünlerin sahibi olabilmek için kampanya başlamadan haberdar olmak gerekir. Çünkü piyasa değerinin çok altında satılan bu ürünlerin marketlere geldiği gibi tükenmektedir. Bu ürünleri tek tek takip etmek zaman harcamak gerekmektedir. Bunun için ayıracak zamanı olmayan insanlar için aktüel ürünlerin her hafta güncellendiği web siteleri yapılmaya başladı. Bu web sitelerine her hafta girip bakabileceğiniz gibi diğer abone olduğunuz sosyal medya kanallarından da takip edebilirsiniz.

Faceebook, Twitter, İnstagram, Tumbler, Pinterest ve Google Plus üzerinde üyelikler olan web sitelerini sayesinde ev ekonomisine ciddi katkılar sağlayan bu ürünleri takip etmek artık çok kolay.  Sitelerin ana sayfasında genellikle yayınlanan güncel aktüel broşürleri yer alıyor. Buradan tek tek hangi markette nelerin kampanya da olduğunu takip edebileceğiniz gibi içerisinde yer alan marketlerden istediğinizi de tek tek inceleme fırsatına sahip olabiliyorsunuz. Bu tür sitelerde genelde 10dan fazla marketin aktüeli yer alıyor. Bu durumda tüketici için kendine en yakın marketi seçip onu inceleme fırsatı sunuyor.

Aktüel ürünler  arasında her kategoriden ürün yer alıyor. Kimi zaman televizyon, tablet gibi elektronik ürünleri çok ucuza bulabiliyorken kimi zamanda Starwars gibi efsaneleşmiş film serilerinin figürlerini ve yan ürünleri piyasanın çok altında fiyatlarla bulabiliyorsunuz. Aktüel ürünleri düzenleyen sitelerden biri sitenin aplikasyonunun yakın bir tarihte çıkacağını duyurdu. Yakın zamanda internet ve sosyal medya hesapları üzerinden takip edebildiğimiz aktüel ürünlerin sürekli yanımızda olan telefonlara gelen bildirimler ile neler olduklarını ve tarihlerini çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde haberdar olabilme şansına sahip olacağız.

Mağazaların haftalık indirim, katalog, broşür ve aktüel indirimleri tek uygulama ile her an elinizin altında.

Aktüel ürünler ve 100 den fazla marketi takip etmek için ücretsiz android uygulamasını indirip kullanabilirsiniz. 4-5 mb. dosya büyüklüğü ile yer kaplamayan uygulama oldukça pratik

Ücretsiz indirmek için alttaki linke tıklayabilirsiniz.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kirezci.aktuelurunler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ