24 Ağustos 2016

Aloe Vera Mucizesi LR İle Birleşti!

Aloe Vera Mucizesi LR İle Birleşti!

Aloe Vera bitkisinin cilde çok faydalı olduğunu ve her türlü cilt rahatsızlıklarına iyi geldiğini hemen hemen herkesin artık öğrendiğini tahmin ediyoruz. Bunun ile birlikte 30 yıllık bir Alman firması olan LR Health & Beauty devasal üretim tesisi ile özel olarak yetiştirdikleri Aloe Vera bitkisini kendi ürünlerinde kullanıyor. Özellikle cilt rahatsızlıklarına iyi gelen Aloe Vera içerikli ürünlerin pek çok cilt rahatsızlığının iyileşme sürecini baya bir hızlandırdığını söyleyebiliriz. Doğrudan satış firması olan LR firması uzmanları sadece Aloe Vera bitkisini değil ayrıca doğal olan pek çok farklı şifalı bitkileri ürünlerinde birleştirdiklerini ve bu ürünlerin de doğal olduğunu bilmenizi isteriz. Ürünlerin hiç bir yan etkisinin olmadığını da eklemek istiyoruz. LR firması ürünlerini piyasaya sürmeden önce pek çok test gerçekleştirdiğini ve Almanların bu tür konularda ne kadar hassas olduklarını da bildiğinizi düşünüyorum.

LR ürünlerini incelemek isteyen kullanıcılar için LR katalog 2016 sayısını incelemelerini öneriyoruz. Sadece cilt rahatsızlıklarına yönelik ürünler değil ayrıca kırışıklık karşıtı ürünler ve kozmetik ürünler de yelpazesinde yer aldığını bilmenizi isteriz. LR’ın kozmetik ürünleri arasında Deluxe ve Colours serisi bulunmakta olup, ayrıca bu kozmetik ürünlerin insan cildine hiç bir zarar olmayıp, tamamen doğal etken maddelerden oluşmaktadır. LR kullananlar zaten internet üzerinde yapılan sorgulamalarda LR ürünleri ile ilgili cevaplarını vermiş diyebiliriz.

LR ile çalışmak istiyorum?

Eğer Alman firması LR ile çalışmak isterseniz size bu konuda da yardımcı olabilirim. Sizler direk olarak firma üzerinden sisteme dahil olamazsınız. Sizi ancak bir LR iş ortağı sisteme üye olarak ekleyebilir ve üye olduktan sonra sizde %40 kar marjı ile satışlarınızı gerçekleştirebilir veya ekibinizi oluşturup daha büyük paralar kazanabilirsiniz. LR Türkiye’de çok yeni ve iş olarak düşünenler için tam zamanı diyebiliriz. Şuan toplam 400.000 LR üyesi mevcut ve Türkiye için 400.000 üye çok az bir sayı sizler de biliyorsunuz daha LR’da pastanın bütünü duruyor ve sizler de daha fazla geç kalmadan büyük paralar kazanabilirsiniz. Bu işten 800 TL kazanan da var 150.000 TL kazanan da var! Ne kadar kazanmak istiyorsanız siz belirliyorsunuz performansınız ile…

İncelemek isteyenler için web adresim: http://www.isortagiol.com

LR firması ile çalışmak isteyenler için WhatsApp&Tel hattım: 0532 435 2117

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Ekibi

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ