21 Aralık 2015

Dekorasyonda Turunca Renk Kullanımı

Dekorasyonda Turunca Renk Kullanımı

Günlük hayat da bir çoğumuz bir çok kez evimiz de küçük de olsa farklılıklar yaratmayı sevmişizdir. Bu gerek aksesuarlar olsun gerek mobilyalar olsun gerek ise duvar rengi olsun hemen hemen her konu da değişiklik yapmak biz kadınlara her zaman için çok iyi gelmiştir. Peki sizler hiç dekorasyonunuz de turuncu rengini hiç denediniz mi. Bu sorunun cevabı eminim ki hayır olacaktır. Biz kadınlar turuncu rengin çok zor bir renk olduğunu biliyoruz. Peki turuncu nasıl dekore edilir.

İşte tam da bu sorunuz için doğru adrestesiniz hanımlar. Bu gün sizler ile ev dekorasyonun da turuncu renk kullanımı hakkın da bilgiler vereceğiz. O zaman ne duruyorsunuz haydi hemen başlayalım da sizler de değişik değişik turuncu renk kullanımı hakkın da bilgi sahibi olunuz. İlk olarak yapmamız gereken hanımlar evimizin krokisini, gözden geçirmektir. Yani demek istediğim odalarımız ve salonumuzun büyüklük ve küçüklüğüne dikkat etmemiz olacaktır. İkinci olarak ise önceden evimiz de kullandığımız ve dekore etiğimiz renklere dikkat etmek olacaktır.

Örneğin hanımlar diyelim ki salonunuz önceden lacivert rengin de sizler bu lacivert bira daha hareketlendirmek için koltuk yastıklarınızı, aksesuarları turuncu renk seçebilirsiniz. Veya mutfağınızı lila rengine boyamış iseniz yemek masası bölümünüzü turuncu renk duvar kağıdı ile kombinleyebilir öylelikle ile evinizi sıkıcı renklerden biraz da olsa sıyırabilirsiniz. Evet arkadaşlar sizler de yukarı da ki renkler gibi farklı farklı turuncu renklerini araya sıkıştırarak harikalar yaratabilirsiniz.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ