20 Mart 2017

Nişanlık ve Nikah Elbiselerinde Yeni Trend

Nişanlık ve Nikah Elbiselerinde Yeni Trend

Hiç şüphesiz ki her genç kız bu günün hayalini kurarak yaşar ve o gün geldiğinde giyeceği kıyafet aşağı yukarı zihninde bellidir. Fakat tabi ki de bu fikrin sezonun renkleri ve trendleri ile harmanlanarak modern bir çizgiye ulaşması gerekmektedir. Dilerseniz aşağıda nişanlık modelleri 2017 hakkında genel bir bilgi sunalım.

2017 Nişanlık Modellerinde Renk Trendleri

Nişanlık modelleri 2017 trendleri incelendiğinde görüyoruz ki pembe renk revaçta. Bu yıl bol bol soluk pembeler, bebe mavileri, somon renklerini gördük. Fakat burada bahsettiğimiz renk canlı pembeler olmaktadır. Sık sık 2017 kreasyonlarında rastlayacağımız bu renk tonuna nişanlık seçeneklerinde bir şans vermenizi öneririz. Zira her cilt tonuna kolaylıkla yakışacak bir pembe tonu mevcut olmaktadır.

En Trend Nişanlık Modelleri

Bu sezonda prenses ve eteği kabarık modeller moda olmakta. Yarı balık diye tabir ettiğimiz ve alt kısımları hareketli modellerde tercih edilebilir modeller arasında yer almaktadır. Bu modeller diz kapağına kadar normal inerken, daha sonra kabarık bir şekilde devam eder. Böylece son derece şık ve modern bir görüntü yakalarsınız. Kabarık model nişanlıklar ise, bel kısmında ve göğüs kısmında taşlar ile hareketleniyor. Gipür ve dantel detaylarda bu sezonun trend olan ayrıntıları arasında yer alıyor.

Dantelli nikah elbisesi modellerinde de en trend renk beyaz olmakta. Genel olarak trend olan modeli tasvir etmek gerekirse,  üst kısmı kollarına kadar aynı işleme motifleriyle devam eden modelleri göz önüne alabilirsiniz. Kapalı nikah elbisesi modellerinde ise karışık modellerden ziyade, aynı renk sade bir türban tercih edilmekte ve taşlı taçlar ile türbanlar hareketli bir hale getirilmektedir. Böylece şık ve zarif bir görüntü elde edilecektir. Aynı zamanda sırt kısmı aynı kumaş ile kaplanan düğmeler ile süslenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ