06 Haziran 2016

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınabilir?

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınabilir?

İlişki içerisinde alınan hediyelerin, yapılan sürprizlerin fiyatından çok anlam ifadesi önemlidir. Emek harcanılan, uğraşılan ve karşı tarafın hoşuna gideceği anlamı taşıyan bir hediye alınması ya da yapılması gerekir. Hediye konusunda özellikle dikkat edilmesi gereken zamanlar doğum günü ve yıl dönümleri dir. Doğum gününde kişiler birçok kişiden hediye gelecektir. Böylelikle durum daha da zorlaşacak, özgün bir hediye arayışlarına girilecektir. Sıradan hediyeler alınması yerine, ilgi çeken, merak uyandıran, düşündüren ve unutulamayan bir hediye alınmalıdır. Peki, doğum günü için bu denli farklı nasıl bir hediye alınabilir?

  • Kocaman Bir Buket Gül

Gülün modası hiçbir zaman geçmez ve konu aşksa eğer, her zaman işe yarayan bir çiçek çeşididir. Gülün seçimi kadar, nasıl verildiği de çok önemlidir. Güllerin götürülüp verilmesi, bir çiçekçinin götürüp vermesi ve sürpriz yapılarak verilmesi arasında büyük bir fark vardır. Karar tamamen kişiye göre değişebilir, önemli olan gülün anlamı ve kişiye kendisini özel hissettirmesidir.

  • Kişiye ve İlişkiye Özel Hediyeler

Hediyenin alınması ile yaptırılması arasında çok fazla anlam farkı vardır. Kişiye ya da yaşanılan aşka özel bir yastık, tişört, kupa, anahtarlık, tablo, duvar saati, şampanya kadehi, cüzdan, çakmak ve taş baskıdan hediyeler yaptırılarak, unutması mümkün olmayan hediyeler verilebilir. Eşyaların üzerine sevilen bir fotoğraf, bir çift güze söz, tanışılan tarih ya da isimlerin yazılmasıyla, önemli hediyelerin en başında yer alacaktır.

  • Romantik Notlar

Bazen anlaşılmasını beklemek yerine, sözlerle anlatmak gerekebilir. Böyle durumlar için cam bir kavanoz, kalpli bir kutu ya da daha farklı dekorasyon eşyalarında yer alan notlar her şeyin anlaşılmasına yetecektir. Hediye alınacak kişiyi ailesi dışında en çok sevgisi tanır ve neleri sevdiğine de çok iyi bilir. Sevgilinin, hoşuna gidebilecek, tanışıldığı gün kadar notlar yazılabilir ve kutuya konulabilir. Moral bozukluğunda, düşünüldüğünde ya da mutlu olunduğunda, kutu açılarak notlar okunacak ve unutulmayan hediyeler arasına girecektir.

  • Sevgiliye Özel Kitap

Notlar basit görülüyor ve bir tık daha yukarı çıkılmak isteniyorsa, kitap fikri uygun bir seçim olacaktır. Yaşanılan güzel anılar, söylenen güzel sözler, ilk tanışma zamanları, duygu ve düşünceler, yaşanan aksilikler yazılarak kitap oluşturulabilir. Sayfa sayısı ve cilt baskısı tamamen kişiye bağlıdır. Fakat beğenilen bir resmin kitap kapağı yapılması ve kitabın gerçekçiliği sevgiliyi etkileyecek ve çok mutlu edecektir.

  • Arzuya Göre Hediye

Sevgilin istediği, çok beğendiği ve almadığı bir elbise, saat, eşya ya da farklı bir şeyi alarak sürpriz yapmak, çok mantıklıdır. Böylece hem sevgilinin istediği olmuş olacak, hem de hediye için düşünerek zorlanılmasına gerek kalmayacaktır.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ