02 Ağustos 2016

Türkiye’nin döşemelik kumaş merkezi

Türkiye’nin döşemelik kumaş merkezi

Özellikle iskelesine güvendiğiniz ama kumaşlarından sıkıldığınız ya da kumaşları eskidiği için değiştirmek istediğiniz koltuk takımlarınız olabilir. Bunun için alacağınız döşemelik kumaş ile hem koltuklarınızı yep yeni yapacak hem de maddi olarak oldukça büyük bir kar elde etmiş olacaksınız. Çok uygun fiyatlara alabileceğiniz bu kumaşların sayesinde sizler yeni modayı takip edebilecek ve aynı zamanda meydana gelen yırtıklardan ve solgun renkli koltuklarınızdan da kurtulmuş olacaksınız.

Vazgeçilmez trend Kadife döşemelik Kumaşlar

Kim ne dersin kadife döşemelik kumaş lar her zamana daha ağır ve daha havalı bir hava katıyor takımlara. Özellikle koyu renklerde oldukça hakim olan bu renk son yıllarda açık renklerde de kendini göstermeye başladı. Fil dişi, krem, sitli açık kahve renkleri kadife ile birleşince ortaya oldukça hoş ve uzun süreli kullanım yapabileceğiniz kadife döşemelik kumaşlar çıkıyor. Üstelik kolay silinebilir olmaları ayrı bir avantaj sağlıyor ve tercih nedenini arttırmış oluyor.

Daha gösterişli avangart Koltuk Takımları mı istiyorsunuz?

Oldukça gösterişli ve ağır bir model gibi dursun diyorsanız o halde avangart döşemelik kumaş ları tercih edebilirsiniz. Osmanlı motiflerinin çok fazla kullanıldığı ve gri renk, altın yaldızlı ve sarı renkler ile kahve rendi en çok tercih edilen alternatiflerden biri oluyor. Daha hafif bir model ya da oldukça ağır modele sahip bir avangart döşemelik kumaş alabilirsiniz. Önemli olan sadece deseni değil, kumaşın kalitesi olduğunu da unutmayınız.

Uzun yıllar kaliteli kullanım

Döşemelik kumaş alımlarınızda her zaman kaliteden şaşmadan alımlarınızı yapınız. Bu anlamda Sinay döşemelik kumaşları aradığınız farkındalık olabilir. Online olarak sizlere ulaştırdıkları ve birçok farklı kategoriye ayırdıkları döşemelik kumaşlarından size en çok hitap edeni bulabilir ve ortalama olarak sizlere yetecek olan kumaşı sipariş edebilirsiniz. Hem kaliteyi bulacak, hem de oldukça hoş duracak birçok modele erişebileceksiniz. Kısaca artık koltuklarınıza yeni bir hava gelecek ve evleriniz yenilenecek. Sizlerde sıkıldığınız o koltuklara veda etmenin keyfine varıyor olacaksınız. Dolayısı ile oldukça uygun fiyata herkesin memnun olacağı bir koltuğa sahip oluyor olacaksınız.

Sizler için döşemelik son trend döşemelik kumaş modellerini aşağıdaki görsel galeride derledik.

Sipariş ve incelemek için sinay.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ