2015 Kış Makyajı Trendleri

0
1.316
Okuma

Gözeliğimize güzellik katan olmasa olmazımız makyajlar hayatımızın her anında kullandığımız makyajlar mevsimlerin değişmesiyle ve her yıllın kendine özel olan renk ve makyaj modelleriyle modayı yakın da takip eden bayanlara bu yılda farklı tarzlar farklı renkler vardır. Hem doğal bir makyaj hem de bu yıllın trend renklerinkiyle makyaj kullanmak gerek. Doğal görünümü de elden bırakmamak gerek.
Kış ayına girmiş bulunmaktayız bayanlar sizin için bu yıllın makyaj trendleri sizin için araştırdık.

2015 KIŞ MAKYAJ TRENDLERİ

Yüzünüze fondöten uygulayın olmasa olmazı olan fondöten cildinizi pür üssüz bir görünüme kavuştur. Yüzünüzdeki kusurları saklar. Fondöten makyajın en önemli unsurudur doğal bir makyaj için fondöteni doğru uygulayın.

Allık seçimizin şeftali tonları, pembe tonları tercih edin doğal görünüm sağlayacak renklerdir bunlar.

Dudaklarınız için ıslak görünüm sağlayacak rujlar tercih edin renk tercih tercihiniz ise kırmız ve kırmızın tonları, pembe renk ve pembenin tonlarları doğal dudaklara sahip olmak istiyorsanız açık renkleri kullanın.

Göz makyajı siyah gene oldukça kullanışlı olmaya devam ediyor bu yıl moda olan toprak tonları göz makyajınızda uygulayabilirsini. Far seçimizin krem it, turuncu, mavi ve yeşil tonlarla gözlerinizi ön plana çıkartmak isteyenler için. Tercih edilen bir makyajdır. Makyaj kullanımda iddialı dudak makyajı uygulayacaksanız gözleriniz daha doğal gösterecek bir uygulama seçin. Eğer idealı göz makyajı yapacaksanız dudaklarınızı daha doğal görümüne bürünmesine dikkat edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here