2022 Trendleri İğne Oyası Yazma Modelleri

0
845
Okuma

Geçmişten günümüze kadar gelen ve hala modasını sürdürebilir kılan iğne oyası yazma modelleri bu sezonda farklı renk ve motifler ile karşımıza çıkmaktadır. Sezona girmemiz ile beraber kendini gösteren iğne oyası yazma modelleri arasında en dikkat çekici unsurlardan birisi de canlı renk kullanımlarıdır. Sade yazma üzerine yapılan farklı şekillerde ki oya teknikleri ile yazmalarınızı göz alıcı güzelliğe büründürebilirsiniz.
Gelin isterseniz 2022 yılında göze çarpan ve bayanların en çok yapacakları modeller arasında olacak iddialı iğne oyası yazma örneklerine bir göz atalım.
Yazmaların etrafına örülen oyalar ile birlikte yazmalara bir hareketlilik kazandırılmakta ve yazmaların güzelliğine ayrı bir hava katılmaktadır.

Her zaman kullanımı kolay ve dikkat çekici modellerin kullanıldığı yazma kenarları, spor, klasik, fular gibi sonbahar ve kış aylarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Örgü kenarları için düşünülen doğru ve basit oya teknikleri ile yazmalarınızı daha güzel bir görünüme sürükleyebilirsiniz.
Kullanmadığınız yazmalarınızın kenarlarını basit iğne oya teknikleri yardımı ile daha göz alıcı bir güzelliğe dönüştürmeniz içten bile değildir.

2022 Yılının İddialı İğne Oyası Boncuklu Seccadeleri

Günümüzde oldukça büyük bir anlamı ifade eden seccade, her evin bir parçası haline gelmiş ürünleri arasında yer almaktadır. Seccadeler hayatımızda bu kadar büyük bir yere sahip iken görsel yönden daha çekici bir güzelliğe dönüştürmek bizim elimizdedir.

2022 yılının ilk evrelerinde trend haline gelmeyi başaran iğne oyası teknikleri içerisinde yer alan boncuk detayı seccadelere daha fazla bir hava katmaktadır. Yapacağınız basit örnekler eşliğinde seccadenize iğne oyası motifleri boncuklarını da ilave ederek seccadenizi süsleyebilirsiniz.
Seccadenin uç kenar kısmına iğne oyası yardımı ile boncuklarınızı birer birer geçirerek seccadenizi kısa sürede 2022 modasına uygun bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Her sezon çağımıza farklı yenilikçi atılımlar olduğu için bayanlar her sezon sıklıkla kullanmış olduğu ürünlerine yeni bir imaj kazandırmaktadır. Bu sezonunda öne çıkan modeli olan iğne oyası boncuk motifi gözümüzün nuru seccadelere çok yakışacaktır.

Farklı renklere sahip olan seccadeleriniz ile uyum sağlayacak iğne oyası ip ve boncuklarını kullanarak seccadelere görsel açıdan değer kazandıracaksınız. Yapacağınız 2022 iğne oyası boncuk motifleri ile çevrenizdeki kişilere de verebileceğiniz el emeği anlamlı bir hediyeyi kısa sürede yapmış olacaksınız.

Seccadeler de 2022 sezonundan nimetini alarak farklı model ve renkleri içeren tasarımlarıyla buluşmaktadır. Sizler de bu seccadelere 2022 iğne oyası motifleri üzerinden giderek farklı sihirli dokunuşlar yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here