Ameliyatsız Yüz Germe ve Botoks ile Genç Kalmak

0
82
Okuma

Ameliyatsız yüz germe teknolojik cihazlarla ameliyatsız tedavi yöntemi olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Gençleşmek isteyen, kırışıklıklarından kurtulmak isteyenler bu tedavi yöntemiyle ameliyat olmadan yeni cihazlar ve botoks tedavisi ile kısa sürede kırışıklıklarından kurtulabilmektedir.

Geçtiğimiz yıllarda gençleşmek cerrahi işlemlerle yapılırken, ameliyat olmaktan korkan, bıçak altına yatmak istemeyenler bu zor kararı veremiyordu. Bu sebeple gençleşmek için geliştirilen yöntemler sayesinde ameliyatsız yüz germe tedavisi artık mümkündür.

Gençleşmek dediğimizde, tamamen fiziki özellikler, yüzde beliren kırışıklıklar akla gelmektedir. Genç görünmek isteyen, göz altlarında, göz çevresinde, dudak çevresinde, boyun bölgesinde yaşa bağlı oluşan değişiklikler, renk değişikliği, kırışıklıklar yaşlanma belirtileri olduğundan bu değişikliklerin düzeltilmesi yani kırışıklıkların giderilmesi birçok cihaz ve tedavi yöntemiyle artık çok kolay.

Ameliyatsız yüz germe işlemi, alternatif birçok yöntemle yapılabilmektedir. Farklı cihazlarla yapılan tedaviler, ütüleme, botoks, iple gerdirme gibi çok çeşitli yöntemlerle yapılabilmektedir. Her yöntem uygulaması farklı olmakta ve bu yöntemler ameliyatsız yapılmaktadır. Cerrahi müdahale olmadan yapılan bu uygulamalar sayesinde kısa sürede acısız ve ağrısız gençleşme sağlanmaktadır.

Yüz bölgesinde çeşitli uygulamalar yapılabilmektedir. Dudak dolgusu, kaş kaldırma, kaş arasındaki çizgileri ortadan kaldırma, elmacık kemiklerin belirginleşmesi gibi bölgesel güzelleşme botox uygulaması ile yapılabilmektedir.

Botox, protein içeren formülü ile cilde uygulandığında hem kırışıkların yok olmasını sağlamakta hem de cilde canlılık ve dolgunluk kazandırmaktadır. Özellikle dudak dolgusu ve elmacık kemiğinin belirginleşmesi için tercih edilmektedir. Elmacık kemiklerinin daha çıkık olması yüz hatlarının farklılaşması daha keskin ve belirgin bir görüntüye sahip olması için uygulanan botox kozmetik bir tedavi olarak nitelendirilmektedir.

Cerrahi tedavi olmayan botoks ile yüz hatlarınıza uygun ölçümler yapılmakta ve, doğal bir görünümde değişiklikler yapılmaktadır. Gençleşmek, genç kalmak ve güzelleşmek için acı ve ağrı hissetmeden günlük yaşantınıza devam edebileceğiniz yöntemler sayesinde kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

Size uygun tedavi yöntemleri, cildinize uygun cihaz uygulamaları, doğal bir görünümde olmanız ve mimiklerini kaybetmeden güzelleşmek için www.drmustafakaratas.com adresini ziyaret edebilir, ameliyatsız tedavi yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here