Ankara Lazer epilasyon uygulamaları

0
563
Okuma

Lazer Epilasyon Ankara ve çevresinde hem bay hem de bayanların tercih ettiği bir medikal uygulamadır. Özellikle bayanların 90’lı yıllardan beri piyasada olan lazer epilasyona olan ilgisi, son dönemlerde piyasaya çıkan diğer son teknolojiler ile perçinlenerek devam etmektedir. Üstelik şimdilerde lazer epilasyon uygulamaları, çok daha uygun fiyatlara ve taksitle yapılabilmektedir. Bu tür avantajlar sayesinde herkesin yararlanabildiği lazer uygulamaları, hem bay hem de bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kısacası lazer epilasyon Ankara,İstanbul,İzmir vb. tüm illerde güvenle ve sıklıkla tercih edilen önemli ve gerekli uygulamaların başında yer almaktadır.

Buz Lazer Ankara ise, son yıllarda özellikle de biraz daha pahalı olması nedeni ile ünlü klinik ve özel hastanelerde boy gösteren sıfır acı garantisi ve gelişmiş soğutucu başlığı ile uygulanan son derece etkili bir uygulamadır. Biraz önce de söz ettiğimiz gibi sıfır acı ile uygulanan bu sistem, en açık renk tüyleri ve en açık renk tenleri bile kolaylıkla tüylerden arındırabilme özelliğine sahiptir. Bu sebeple de diğer lazer epilasyon yöntemlerine oranla daha pahal bir uygulamadır. Bunun diğer bir neden ise uygulamanın ülkemizde yeni tanınıyor olmasıdır. Zamanla diğer lazer epilasyon yöntemleri gibi fiyatlarında daha da indirimler mutlaka olacaktır. Şimdilik sadece büyük klinik ve hastanelerde rastlayabileceğiniz buz lazere Ankara da Buket Yıldırım’ın kliniğinde de rastlayabilirsiniz.

Erkeklerde lazer epilasyon Ankara ise, hem buz lazer hem de diğer lazer epilasyon yöntemlerinde fark olmaksızın bayanlara göre çok daha etkilidir. Erkeklerin tüy kalınlığı, rengi bu etkide oldukça önemli bir yere sahiptir. Bunun nedeni de lazer epilasyon uygulamalarının buz lazer haricidekilerin koyu renk tüyleri çok daha net algılayabilir olmasıdır. Ancak buz lazer yöntemi bildiğiniz gibi en açık renk tüyleri bile görebilmektedir. Bu nedenle erkeklerde buz lazer haricindeki uygulamaları da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ancak açık renk tüye sahip olan ve son derece açık bir ten rengine sahip olan bayanlar mutlaka son teknoloji olan buz lazer yöntemini tercih etmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here