Ankara’da Kızlım Zarı Onarımı Yapan Klinikler

0
179
Okuma

Kızlık Zarı Dikimi Ankara kliniklerinde kadın hastalıkları ve vajinal estetik ve onarımları hakkında hizmet vermektedir Özellikle son yıllarda artan kızlık zarı diktirme işlemlerini düşündüğümüz zaman hala günümüzde bekâretliğin ne kadar önemli olduğunu fark ediyoruz. Birçok genç kız zamanında yaşadığı cinsel tecrübeden dolayı kızlık zarında yırtılmaya sebep olmuş olabilir. Bu onun için toplum baskısından dolayı ömür boyu bir sorun olarak görünecektir. Bu yüzden kızlık zarı dikimi Ankara kliniklerinde bu sorunu ortadan kaldırmak için randevu alan birçok bekâr kız vardır. İlk başta büyük kaygılarla gelen hastaların bu konuda bilgi aldıktan sonra daha rahat olduklarını söylemekte fayda vardır. Çünkü bu işlemin kolaylığını ve risksiz oluşunu fark ettiklerinde kaygılarının yersiz olduğunu anlamaktadırlar.

Kızlık Zarı Onarımı maliyeti yüksek bir cerrahi işlem midir? Ya da bu işlemin garanti neticeler verebilir mi? En fazla merak edilen bu iki sorunun cevabını verdiğimiz zaman emin olun ki içiniz çok rahatlayacak. Çünkü en çok garanti olup olmaması açısından kaygı duyan hastalar bazen bu yüzden hayatları boyunca evlenmemeyi düşünmektedir. Ama bu işlemin garanti olma ihtimali % 90’lardan daha yüksek bir orandadır. Tabi bu oranın yüksek olması sadece kızlık zarı onarımı işleminin başarısıyla sınırlı değildir. Aynı zamanda hastalar bu işlemden sonra en az bir hafta boyunca jinekologları tarafından verilen tavsiyelere uymak zorundadır. Kızlık zarı onarımı ücret açısından düşünüldüğünde ise temin edilemeyecek fiyatların olmadığı görülmektedir.  1000 TL ile 1500 TL’den başlayan fiyatlar ile kızlık zarı onarımı mümkündür.

Bekaret kontrolü bir diğer adı Hymen muayenesi olan bir muayenedir. Bu muayene ile hastalar kızlık zarı hakkında bilgi alabilmektedirler. Herkesin anatomik yapısının farklı olduğu düşünüldüğünde kızlık zarlarının da farlı olabileceği mümkündür. Bazı yanlış tabirler sonucunda kızlık zarının yapısı hakkında da kişiler yanlış bilgilere sahiptir. Her ne kadar kızlık zarı olarak tabir edilse de aslında ortada zar olarak bir şey yoktur. Asıl yapısı bir mukoza görünümünde olan bu perde görünümlü yapının kılcal damarlarına yapılan baskı sonucu oluşan kanama bunun bir zar şeklinde et parçası olduğu fikrini verebilir ama bekaret kontrolü sırasında da edineceğiniz bilgiler sonucunda bunun aslında düşündüğünüzden çok farklı bir yapıya sahip olduğunu anlayacaksınız. Bekaret kontrolü ve bakirelik hakkında bilinmesi gereken bütün bilgiler sizler için www.uzayyildirim.com adresinde düzenlenmiştir. Merak ettiklerinizi bu adresten öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here