Antre Dekorasyon Fikirleri

0
1.031
Okuma

Evimizi eğer kendimiz yaptırmadıysak evimizin bazı bölümlerini beğenmiyor olabiliriz. İnşaat firmalarının yaptığı evlerde bazı noktalar eksik kalabilir. Fayansların rengini beğenmeyiz, kullandıkları dolapları beğenmeyiz. Duvar renkleri istediğimiz gibi olmayabilir ya da balkonunu küçük buluruz. Değiştiremediğimiz yerler için birşey yapamasak da değiştirebildiğimiz yerler için bazı değişiklikler yapabiliriz.
Evde çok işe yaramayan yerler arasında antreleri listenin en önüne alabiliriz. Antreler çok kullanamadığımız alanlardır. Buralara pek birşey yaptıramayız ve biraz ikinci plana atarız. Antreleri de yaşayan bir alana çevirmek bizim elimizde. Sadece birkaç dokunuş yapmamız gerekecek.

Atrelerimizde yapacağımız ilk değişiklik kapı yanına küçük pofuduk koymak olabilir. Ayakkabıları giyer ve çıkarırken nereye dayanacağımızı bilemeyiz. Büyük bir çiledir. Böyle bir koltuk bize yardımcı olacaktır. Kadife ve güzel taşlı bir koltuk evinize şıklık katacaktır. Evinizin antresinde olmazsa olmazlardan biri de ayna olmalı. Evden çıkarken ya da eve girerken kendimizin nasıl görüldüğünü görmek isteriz. Aynalar antrenin kaçınılmazıdır. Kullanılan aynalar küçük olmamalı boydan olmalıdır. Boydan gösteren aynalar enerjiyi kesmez bundan dolayı boydan aynalar tercih edilmelidir. Aynaların çerçevesi eve şıklık katan ayrıntılardır. Yaldız işlemeli aynalar, ahşap oymalı aynalar eviniz için seçeceğiniz ayna türlerindendir. Antrenizde dolap ayrıntıları da olabilir. Çok geniş olmayan dolaplar atrenizi değerlendirmenize yardımcı olacaktır. Dolaplarınız fazla eşyalarınızı saklamak için doğru bir karardır.  Dolaplarınızın üstüne farklı biblolar koyabilirsiniz ve şıklık yaratabilirsiniz. Evinizde ev telefonu yoksa dahi ev telefonu eve bir sıcaklık getirecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here