Azra Özer’in Sizlere Özel Tasarımları Bu Sitede!

0
713
Okuma

azra-ozer-saks-tesettur-tunikhtml-41278-11-Bmarka ve tasarımcılara ait (Som Fashion etek, ferace, başörtüsü, eşarp ve aksesuar gibi) ürünlerle ürün yelpazesini sürekli geliştirmekte.

Tesettür giyim konusunda farklı tasarım çizgileriyle öne çıkan Azra Özer de Tesettür Fırsat’ta bulunan tasarımcılar arasında yerini almış durumda. Renkli, canlı, farklı tasarımlarıyla göz dolduran Azra Özer tesettürlü hanımların tercih ettiği tasarımcılar arasında. Tunik, elbise, ceket, yelek kaban ve abiye gibi modellerle koleksiyonunu güçlendiren Azra Özer’in farklı çizgileri de büyük beğeni toplamış durumda. Ayrıca tasarımlarına yansımış modern ve yenilikçi tutumu da dikkat çeken noktalar arasında bulunuyor. Koleksiyon, her yaş grubu ve stil için tasarlanmış ürünleriyle aynı zamanda tesettürlü hanımların farklı kombinasyon yapmalarına da olanak sağlamış durumda. Göz kamaştıran çizgilerle tasarlanmış ürünler tesettürlü hanımlardan tam not almış durumda. Ayrıca sade ve spor tasarımlarla da günlük yaşantının her anında kullanılabilecek ürünler tesettürlü hanımların dolabını dolduruyor.

Tesettür giyim konusunda hem ekonomik hem kaliteli ürünleri bulmak zor bir durum. Azra Özer gibi bir çok kaliteli ve şık tasarım Tesettür Fırsat’ta bulunuyor. Hem şık ürünlere ekonomik fiyatlardan ulaşmak hem de tesettür modasını takip etmek için Tesettür Fırsat’ı takip edin. Azra Özer’e ait tasarımları, Tesettür Fırsat’ın tasarımcılar kategorisinde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here