Başak Parlak Saç Modelleri

2
730
Okuma

Şevkat yerimdar dizisinin Esin karakterini başarıyla canlandıran oyuncu Başak Parlak dizide aldığı rolünün yanı sıra giydiği kıyafetleri, makyajı ve saç stilleri ile herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ekranların en sevilen isimlerinden biri olan Başak Parlak hem kıyafet tarzı hem de renkleri ile göz doldurmaktadır. Gösterişli ve hoş bir fiziğe sahip olan güzel oyuncu tüm bunların yanı sıra eşsiz bir saç rengine sahiptir. Bu sebeple binlerce hayranı tarafından saç rengi ve modelleri takip edilmektedir. Hem şık hem de doğal görünen güzel oyuncu zaman zaman oldukça iddialı saç modelleriyle ekranda yerini almaktadır.

Başak Parlak Doğal Dalga Modeli

Başak Parlak saçlarına herhangi bri model vermese dahi oldukça etkileyici görünmektedir. Bunun temel nedeni saç rengidir. Saçlarının eşsiz görüntüsü tüm modelleri oldukça güzel karşılamaktadır. Bilhassa tercih ettiği doğal dalga pek çok kişi tarafından denenmektedir.

Kızıl kahverengi tonlarında saç rengine sahip olan Başak Parlak, saçlarını iri dalgalarla fönlemektedir. Ön kısmını yalnızca tek taraflı perçemle hareketlendiren güzel oyuncu bu şekilde oldukça şık görünmektedir.

Başak Parlak Kısa Saç Modeli

Ekranlarda uzun süre uzun saç ile görüntülenen Başak Parlak daha sonra kısa saç modelini tercih etmiştir. Çoğunlukla ıslak ve dağınık olan bu saç, enseden kısacık kestirilmiştir. Ense kısmından başlayarak yukarı doğru dalgaya sahip olan saçlar son derece estetik görülmektedir.

Kaynak : https://www.qkadin.com/basak-parlak-sac-modelleri.htm

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here