Beren Saat Saç Modelleri

0
491
Okuma

Bir oyunculuk yarışması ile adını duyuran Beren Saat, oyunculuğunu günden güne ilerleterek dizi ve filmlerde en çok aranan isimler arasında yer almayı başarmıştır. Yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de kendisini ispatlayan sanatçı doğal ve zarif güzelliği ile göz doldurmaktadır. Zarifliğini, saçlarında ve ten bakımında doğal bir görüm yakalamasına borçludur. Genellikle doğal ve sade modelleri saçlarında tercih etmektedir. Çekimler dışında makyaj yapmamakta ya da çok az makyaj ürünü kullanmaktadır. Aynı şekilde saçları için de, ne kadar az işlem görürse o kadar sağlıklı ve canlı saçlara sahip olacağını düşünerek sadeliği tercih etmektedir. Sadeliği onun bir stili olmuştur. Hayranları tarafından saç modelleri çok beğenilmekte ve kullanılmaktadır.

  • Beren Saat’in Kullandığı Dalgalı Modeller

Ünlü oyuncunun en çok kullandığı modellerden birisi hafif dalgalı saçlardır. Dalgalı modelleri saçlarının bazen uç kısımlarında kullanmakta bazen de tüm saçına uygulamayı tercih etmektedir. Saçlarına doğal dalga görünümü vermesi onun kadınsı özelliklerini ortaya çıkarmakla birlikte masum ve sempatik görünmesini sağlar. Özellikle oynadığı dizilerde en çok kullandığı model dalgalı saçlardır.

  • Beren Saatin Kullandığı Düz Saç Modelleri

Ünlü oyuncu genellikle saçlarını dalgalı olarak kullanmayı tercih etse de düz modelleri zaman zaman kullanmaktadır. Saçının genel yapısı hafif dalgalıdır. Bu nedenle günlük hayatında kolayca düz bir saç kullanabilmektedir. Düz modelleri saçlarını ortadan ikiye ayırarak kullanmayı tercih eden sempatik oyuncunun model yüzüne çok iyi yakışmaktadır.

  • Beren Saat’in Saç Modellerini Kullanacaklara Öneriler

Eğer sizde ünlü oyuncunun saç modellerini kullanmak isterseniz evde kolayca uygulayacağınız yöntemler bulunmaktadır. Dalgalı saç modeli için bigudiler ile saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Ancak saçları sararken kalın sarmanız gerekmektedir. Çünkü Beren Saat kalın dalgalı saç modellerini tercih eder. Eğer bir davete gidecekseniz birkaç saat önceden saracağınız saçları çözmüş olmanız gerekir. Böylece davet zamanı gelince daha doğal bir görünüme sahip olursunuz. Saçların görünümünü koruması için bir sprey ile şeklini korumanız mümkündür. Eğer saçlarınızı düz kullanmak istiyorsanız basit bir saç düzleştirici ile şekillendirebilirsiniz. Düzleştirirken saçlarınızı ortadan ikiye ya da yan tarafa ayırabilirsiniz.

Kaynak : beren saat saç modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here