Burç Yorumları 23 Ocak 2017

0
128
Okuma

Burçlara genel olarak bakıldığında, Ocak ayı için güzel şeyler olacak gibi görünüyor. Basit olumsuzluklar, bazı talihsizlikler yaşanabilir ama çok önemli detaylar değiller.

Koç Burcu

Bu ay iç dünyanıza odaklanarak yalnız kalmaz en doğrusu. Tek başınıza vakit geçirmek bu ay ruhsal anlamda sizi rahatlatacak. Yapmayı düşündüğün işleri bir süre içinizde tutmanızda yarar var. Önümüzdeki ay planlarınızı, düşüncelerini uygulamaya geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu

Ocak ayı sizin için başkalarının yanında rahat hissettiğiniz, çevrenizdekilerden bir şeyler öğrenip kendini geliştirdiğiniz günler getirecek. Sosyal projeler gibi hizmet alanlarına yönelebilirsiniz. Boğa burçları bu ay sosyalleşmeye odaklanmalılar. Öğle tatillerinizi yemeğe çıkarak değerlendirebilirsiniz.

İkizler Burcu

Karşınızdaki kişilere anlayışlı olmanız gereken bir dönem içine giriyorsunuz. Anlayışlı olup olaylardan ders çıkartmak üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızdan bu anlamda ders çıkartmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Yengeç Burcu

Bu ay içerisinde müşterileriniz, yöneticileriniz, arkadaşlarınız, aile bireyleri ile olan iletişiminize özen göstermelisiniz. Bu dönemde yaşayacağınız kafa karışıklıkları hayatınızı biraz aksatabilir. Yaşayacağınız unutkanlıklar da aynı etkiyi yaratabilir. Önlemini şimdiden almakta yarar var.

Aslan Burcu

Aslanlar için bol üretken geçecek, her şeyi pratikçe halledebilecekleri dönem yaşanıyor. Daha çok işe yoğunluk verilecek bir ay olduğu için sosyal planların ertelenmesinde yarar var. İşe gerçekten kendinizi verirseniz, sistemli çalışırsanız başarının gelmesi çok yakın.

Başak Burcu

Yaratıcılığın ön plana çıktığı bir ayda olan başaklar, kendilerine keyif veren işlere odaklanabilirler. Ancak bu ay için başaklar, şans oyunlarında yüksek risk almamaya özen göstermeliler. Ayın ilk haftalarında hobilerinize yönelebilirsiniz.

Terazi Burcu

Teraziler Ocak ayında genel olarak özel hayatlarına yoğunlaşacak. Sosyal planlar yapılacak, eğlencelere çıkılacak ve bol bol eğlenilecek. Ancak ocak ayının ortasından sonra yoğunluk iş hayatına doğru kayacak. Yine ayın ikinci döneminde aile ilişkileri kafaları meşgul edebilir.

Akrep Burcu

Bu ay akrep burçları iletişim mevzularında dikkatli olmalı. Ayın ilk on gününde her anlamda daha temkinli olmalısınız. Önemli her detayı ikişer kez kontrol etmenizde yarar var. Ocağın ortalarından sonra daha çok neşeli, yaratıcı yanlar ortaya çıkacak.

Yay Burcu

Yay burçları için bu ayın daha çok parasal konularla geçeceği söylenebilir. Harcamalarınızı biraz kontrol altına almanız sizin yararınıza olabilir. Bu ay ilk etapta verdiğiniz borçları geri almaya odaklanmalısınız.

Oğlak Burcu

Karşılaşabileceğiniz sorunlar karşısında olayları akışına bırakmanız en doğrusu. Belirsizliklerle dolu bu ayda oğlakların kafalarının karışık olması çok normal. Ancak işlerin yavaş yavaş yoluna gireceğini bilmelisiniz.

Kova Burcu

Bu ay maddi açıdan kendinizi güvende tutmaya odaklanmalısınız. Para biriktirmek, parayı doğru değerlendirmek için çok doğru bir zaman. Kendinize ek işler bularak hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Balık Burcu

Balık burçları için 2017 yılının en hareketli, birçok açıdan önemli ayı Ocak ayı olacak. Venüs, ocak boyunca balık burçlarına bolluk getirecek. Balık burçları için bu ay kendilerini ön plana çıkartacağı bir dönem olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here