Mayo Modelleri

0
224
Okuma

2018 plajları artık daha renkli ve daha cesur. Geçen yıllarda mayo daha çok vücuduna güvenmeyenlerin ve daha kapalı bir plaj kıyafeti giymek için tercih edilen bir ürünken, artık kendini öne çıkarmayı seven ve cesur bir mayo modeli giyerek farklı bir çizgi yakalayan kadınların yılı olmayı başardı.

2018 mayo modellerinde bu yıl oldukça dekolte görüyoruz gerek sırt kısmında, gerek ise bel kısmında yapılan dekolteler mayoya bir cazibe katıyor. Ağırlıklı olarak siyah renkte daha çok tül transparan detaylarının kullanıldığını görüyoruz. İlk bakışta anlaşılmayan ama dikkatli bakıldığında transparan giydi mi ortaya çıkan bu mayo modelleri ile artık sizlerde gizli çekiciliği elde etmiş olursunuz.

Mayo modelleri 2018 renkleri arasında ise en fazla görülen renkler ağırlıklı olarak siyah ve beyaz renkleri. Gerek tek tek kullanılan gerek ise ayrı ayrı kullanılan bu renklerin yanı sıra, bronzlaşmayı sevenlere daha çok yakışan pembe ve turuncu da yine raflardaki yerini almış. İddiayı sevenler ise kırmızının büyüsüne kapılıyor ve güzelliğini ön plana çıkartıyor.

Sizlerde plajlarda daha hoş olmak istiyorsanız 2018 yılı mayo modellerine yakışır bir pareo alarak kombininizi tamamlayabilirsiniz. Şık bir plaj terliği ve şık bir plaj çantası ile tam bir moda ikonu olacaksınız. Her zaman modaya uyum sağlayan mayolar giymeye dikkat ediyorsanız bu yazımıza dikkat edin ve tüm ayrıntıları değerlendirerek en doğru kararı vermiş olun. Plajlarda havanız essin ve güzel fiziğiniz ile buluşan son model mayolarınız tam anlamı ile dile gelip konuşsun. Modayı takip ediyorsanız hemen alışverişe çıkın ve güzel ürünler ile kendinizi özel bir konuma getirin modayı yakından takip etmenin farkını herkese gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here