Çift Mekanizmalı Tül Zebra Perdeler

0
97
Okuma

Çift kullanımı ile zebra perde olarak anılan ve son yılların en çok tercih edilen perde modeli olan zebra perdelerle hayatımızın enerjisi değişti. İki perde işlevini bir arada görme özelliği olan bu perdeleri alırsanız bir anda hem tül hem de güneşlik perdeniz olacak ve siz iki perde masrafı yapmaktan kurtulacaksınız. Geniş şeritlerin alt alta getirilmesi ile hazırlanan bu perdelerin bir şeridi kalın, diğer şeridi ise tül perde özelliğindedir. Yan taraftaki zinciri ile hangisini kullanmak isterseniz perdenizi o hale getirebiliyorsunuz. Çift mekanizmalı olan bu perdelerin kullanım alanları da çok geniştir ve evinizin istediğiniz her alanına bu perdelerden tercih edebilirsiniz. Son yıllarda çok moda olan zebra perdelerin desenli olanları da çıktı ve alanında devrim yarattı. Desenli zebra perde modelleri ile evlerin etkisi fazlalaştı ve göz alıcı duruma geldi.

Takıp çıkarması da bir hayli kolay olan zebra perdelerin çeşit seçenekleri bir hayli fazla ve giderek de artan boyutlarda. Karar vermek sizi zorlayabilir iyi düşünün ve en beğendiklerinizden kombin yaparak evinizi gençleştirin, daha modern bir hale getirin. Mutfaklarda da çok pratik olarak kullanabileceğiniz mutfak zebra perde modelleri ile mutfaklar çok sevimli ve daha yaşanır bir hale gelecektir. Görsel zenginlik açısından mutfağınıza çok şey katacak olan bu perdelerle mutfaktan çıkmak istemeyeceksiniz, yemek yaparken veya yerken içiniz açılacak ve doğru seçim yaptığınızdan emin olacaksınız.

Saydam, yarı saydam ve karartma gibi seçenekleri olan zebra perdelerden hangisini isterseniz seçebilirsiniz. Mutfak zebra perde fiyatları çok uygun olup her isteyenin alabileceği kadar ucuzdur, üstelik taksitle de alabilir ve uzun vadede sıkılmadan rahatlıkla ödeyebilirsiniz. İstendiği zaman kışlık veya yazlık olarak çeşitlerini de bulacağınız bu perdelerle evlerinizin yaşam alanlarının estetik anlayışı değişecek ve hemen fark edileceklerdir. Değişik ebatları ile internetten de satışa çıkarılan stor perdeler kapıda ödeme kolaylığı ile en kısa sürede elinizde olacaktır. Yanında aparatları ile birlikte teslim edilecek olan bu güzel perdeleri siz kendi başınıza kolayca yerine monte edebileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here