Dekoratif Modern Tablolar

1
693
Okuma

Günümüzde ev ofis dekorasyonunun parçası haline gelen kanvas tablo akımı hızlı bir şekilde duvarlarımızda yaygın olarak kullanılmaktadır. Kanvas tablolarda çeşit olarak bir sınır olmadığından kaynaklı olarak kategoriler fazlasıyla geniştir. En popüler kategori olarak dekoratif ve modern tablolar kategorisini ele almak istiyorum.

Evlerimizde artık klasik eşyaların yerini modern yeni mobilyalar ile daha spor hala getirmekteyiz. Bundan sebeple aksesuarlarımız da onlara uygun olmalıdır. Tablo olarak dekoratif ve modern tarzda talep edilmektedir. Soyut tablolarda modern olarak adlandırırsak ki öyle ofislerde daha sıklıkla görmekteyiz. Bulunduğu ortama sıcaklık ve düzenli bir görünüm vermektedir.

Soyut tablolarda kanvas haricinde yağlı boya olarak ta çok fazla talep edilmektedir. Seri üretim olan ve sanatçıları anonim olan uygun fiyatlı yağlı boya tablolar tercih edilmektedir. Ülkemizde tabloların orjinal olması ve sanatçıları pek önem arz etmemekte olduğu için bu tip konular pek takılmamaktadır.

Dijital baskı hayatımıza girdiğinden bu yana sektör olarak reklam, afiş ve bu tarz dekor ürünleriyle hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Dijital baskı kanvas tablolar yağlı boya tablolara göre pek uzun ömürlü olmasa da kullanışlı ve düşük bütçeye sahiptir. Duvarlara tek bir çivi ile fazla bir ağırlığı olmadığı için basitçe asılabilmektedir. Çeşit olarak parçalı tablolar veya kendi çektiğimiz fotoğraflarımızı tablo haline dönüştürme imkanına sahibizdir.

Tablo yaptırdığımız fotoğrafımız veya kolaj olarak birden fazla fotoğraftan oluşan tablolar yatak odaları için güzel bir bütünleyicidir. Minik minik ebatlarda tablo yaptırıp duvarlarınıza farklı tarzda dizerek stil yapabilirsiniz. İlham verici fikirler bularak mekanınızı canlandırmak sizin elinizdedir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here