Demet Özdemir Saç Modelleri

0
651
Okuma

Son dönemlerin popüler isimlerinden biri olan ve her yaptığı iş ile başarı yakalayan ekranların sevilen ismi Demet Özdemir, gerek giyim tarzı gerekse saç modelleri ile kendisine hayran olan birçok kişiye ilham kaynağı olabiliyor. Son projesi olan Erkenci Kuş dizisindeki tarzı ise oldukça beğenilen Demet Özdemir’ in saç modellerinden beğendiklerinizi sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu modelin yapımı aslında oldukça kolay. Eğer saç maşanız varsa maşanız yardımıyla saçlarınızı kıvırcık hâle getirdikten sonra bukleleri açmak ve daha doğal bir görünüm verebilmek için geniş dişli bir tarakla bir kez üzerinden tarayın. Daha sonra saç spreyi ile sabitleyebilirsiniz.

Bu model aslında oldukça kolay görünen ve günlük hayatta sıkça kullanabileceğiniz bir modeldir. Bu modeli yapabilmek için öncelikle saçınızı güzel bir şekilde tarak yardımıyla hacimlendirin. Daha sonra topuzu istediğiniz yükseklikte yapabileceğiniz şekilde salaş bir topuz yapın. Topuzunuzun alt kısmını bombeli yapmak için alt taraftan biraz saçlarınızı gevşetin ve son olarak kulak kısmına yakın saçlarınızdan bir tutam çıkarın.

Demet özdemir saç modelleri 2019 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor.!

Bu model de ise önce saçınızı ortadan ayırın daha sonra saçınızın istediğiniz tarafına iki adet ince örgü yapın. Daha sonra bu örgülerin uç kısımları da dahil olmak üzere bütün saçınızı saç maşasıyla dalgalı hâle getirin.

Bu saç modelinde saçlarınızı hafif bir şekilde tarak veya maşa yardımıyla dalgalandırın. Daha sonra saçlarınızı geniş dişli bir tarakla uçlardan başlayarak tarayın. Son olarak ise saçınızı ortadan bölün ve tarak yardımıyla saçlarınızı düzeltin. İsterseniz saçınızı saç spreyi ile sabitleyebilirsiniz.

Demet Özdemir Saç Modelleri : https://www.qkadin.com/demet-ozdemir-sac-modelleri.htm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here