Doğal Taş

0
70
Okuma

Duvar kaplama seçenekleri yapı özelliklerine bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Yapının iç veya dış görüntüsünü değiştirmek amacıyla doğal taş duvar kaplamaları kullanılmaktadır. Ürünün kullanım özelliklerine bağlı olarak oldukça uzun bir kullanım sağlamaktadır. Doğal taşlar doğada hazır olarak bulanan taşların modellenerek şekil alması sonucu müşterilere sunulmaktadır. Otantik ve farklı bir görüntü sağlamaları amacı ile tercih edilmektedir.

Ürünün uygulanma aşamasına geçmeden önce ön hazırlık yapılması gerekmektedir. Ön hazırlık sürecinde ürünün uygulanacağı yüzey temizlenmektedir. Boya veya astar gibi maddeler varsa kazıma yöntemi ile temizlenmelidir. Ürünün duvar ile tam mukavemet sağlaması için yüzeyin herhangi bir madde barındırmaması oldukça önem taşımaktadır.  Yüzey temizleme işleminden sonra yüzey ürün yapıştırıcısı uygulanarak işleme başlanmaktadır.

Doğal Taş Modelleri

Duvar kaplama seçenekleri arasında yer alan doğal taşların kullanımı oldukça tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Doğal taş modelleri ise ebatlarına ve renk seçeneklerine göre farklılık göstermektedir. Renk seçimi açısından bej, silver,  clasic gibi sınıflara ayrılmaktadır. Ürün ebatları ise oldukça farklık göstermektedir. Ürünün tam ve eksiksiz olarak belirlenen alanı kaplaması için ebat tercihinin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Taş modelleri hakkında detaylı bilgi almak için ürün kataloğunu inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkında iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ön çalışma talep ederek ürünün uygulanacağı alan ile ilgili kesin hesap bakiyesi oluşturabilir, iş planı hazırlayabilirsiniz. İşlemlerin başarılı bir şekilde yürütülebilmesi için ön çalışma oldukça önem taşımaktadır. Bu yüzden ürün tercihinde bulunmadan önce ön çalışma talep edebilirsiniz.

Doğal Taş Fiyatları

Doğal taş fiyatları ürün özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Ürünler genel itibari ile farklı ebat, renk ve kalitelerde müşterilere sunulmasından dolayı farklılaştırılmış fiyat politikası izlenmektedir. Fiyat belirleme sürecinde etkili olan unsurlar ise piyasa fiyatı ve ürün işlem maliyetleri olarak değerlendirilmektedir. Piyasa şartları gereğince alt taban ve üst tabanlar arasında fiyat oluşturulmamaktadır.

Ürünler kalite fiyat dengesi üzerinde müşterilere sunulmaktadır. Ürün kalitesine bağlı olarak fiyat politikası belirlenmektedir. Fakat tüm ürünler kalite standartlarını karşılamak sureti ile müşterilere sunulmaya devam edilmektedir. Ürünler arasında kalite farkı genel itibari ile tasarımı, kullanım alanı veya kullanılan malzeme bileşenleri olarak değerlendirilmektedir. Ürün fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here