Ender Saraç’ tan İştah Kesici Yöntem

Ender Saraç’ tan İştah Kesici Yöntem

Daha çok iştah açıcı yöntemlerin araştırılması yapılıyor olsa da iştahı yüzünden şikâyetçi olan kişiler için Ender Saraç iştah kesici yöntemlerin sırrını açıkladı.

Öncelikle neden iştahınızın olduğunu öğrenmenizde fayda var. Çeşitli sebeplerden dolayı kişide iştahın açık olması özellikle diyet yapanlar için tercih edilen bir şey değil. Örneğin sindirim sisteminde ki problemlerden kaynaklanan çeşitli rahatsızlıkların kişi de doyma hissini körelttiği belirtiliyor. Bunun yanında vücutta olması gereken demir eksik olduğunda iştahınızın açık olmasına sebep olabiliyor. Bunların tespiti için tahliller yaptırmanızda fayda var.

Doktor Ender Saraç, kişi de herhangi bir sağlık problemi yok ise verdiği iştah kesici yöntemlerin uygulanarak iştahın kesilip zayıflamada fayda sağlayacağını belirtiyor. Verdiği yöntemleri uygularken de vücudun ihtiyacı olan besinlerden mahrum kalmamasını özellikle dile getiriyor.

Tam buğday ekmeği, yulaf ezmesi, yeşil ve sarı mercimek, barbunya gibi tahıllı ve bakliyat sınıfına giren gıdaların tokluk hissi vermesinden öğünlerde bu besinlere yer verilmesi iştahın kesilmesini sağlıyor.

Özellikle kokuların iştahı kestiğini söyleyen Ender Saraç, nane ve zerdeçal bitkileri gün içerisinde koklandığında iştahın kesilmesinde fayda sağladığını her fırsatta dile getiriyor. Bunun yanı sıra günde birkaç fincan bitki çayları tüketildiğinde de iştahın kesildiğini vurguluyor. Örneğin mate çayı ve yeşil çay vazgeçilmeziniz olmalı. Bitkilerin gücünü kullanarak iştahınızın kesilmesini sağladığınız da hem sağlık açısından hem de özellikle diyet yapan kişiler tarafından iştahın kesilmesi ve daha az yenmesi sağlanacaktır.

İştahınızın kesilmesi için sihirli bir formül veren Doktor Ender Saraç buzlu çay tüketerek iştahın kesilmesinde yardımcı olacağını açıklıyor. Ender Saraç’ın mucize buzlu çayı için yapmanız gerekenler;

1,5 litre su

Yarım çay kaşığı yasemin çayı

1 tatlı kaşığı yeşil çay

1 tatlı kaşığı mate çayı ve 1 tutam ıhlamur.

Suyu kaynatıp bitkileri içine atarak birkaç dakika demlenmesini bekledikten sonra içerisine buz atarak tüketebilirsiniz. Yemek yemeden 10-15 dakika önce tükettiğinizde iştahınızın yemek esnasında kesildiğini göreceksiniz ve farkı iştahınız kesildiğinde hissedeceksiniz.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)