Evlenecek Çiftlere Özel Üretilen Düğün Davetiyeleri

0
127
Okuma

Firma 15 yıldan uzun süredir evlenecek çiftlere özel düğün davetiyesi üretimi yapıyor. Bu davetiyeler firmanın tasarım ekibi tarafından yapılan titiz çalışmalar sonucunda ortaya çıkıyor. Böylelikle üretilen modeller web sitesi üzerinden evlenecek çiftlere sunularak onların beğenilerine uygun davetiyeleri satın almaları sağlanıyor. Kaliteli olan üretim malzemeleri kullanılarak hazırlanan bu davetiyeler Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargoyla gönderiliyor.

Davetiyelerde Dikkat Çeken Modelleri

Mutlu günlere sevilen ve tanınan insanların çağırılmasına yardımcı olan davetiyelerin üretilmesini sağlayan firmanın model çeşitliliği bulunuyor. Bu sayede çiftler renk, desen veya kağıt özelliklerine bağlı olarak bu modellerden beğendiklerini tercih ederek üretilmesi talebinde bulunabiliyorlar. Böylelikle firma elemanları beğenilen davetiyeyi isim, düğün yeri ve tarihi gibi bilgilerin yazılmasını sağlayarak hızlı bir şekilde hazırlıyor.

Çiftlerin firma web sitesi üzerinden seçebileceği davetiye modelleri arasında ise şunlar öne çıkıyor; zarfsız, minimal sade, mühürlü, şeffaf, çiçek desenli, takvimli, kraft kağıtlı, dini ayetli, modern, püsküllü ve ekonomik modellerdir.

2020 Yılının En Fazla Tercih Edilen Davetiyeleri

Firmanın davetiyelerin online sipariş edilmesini sağladığı web sitesinde 2020 yılının en fazla tercih edilen davetiyeleri yer alıyor. Bu sayede kişiler trend olan modelleri inceleyerek kendilerine bu modellerden seçebiliyorlar. 2020 model davetiyeler arasında mermer desenli, minimal, taş kabartmalı, özel kesimli, aydıngerli, yaprak desenli, motif kabartmalı ve minimal retro modeller bulunuyor. Bu modellerden sipariş etmek isteyenler ana sayfa üzerinden istedikleri modeli belirleyerek sipariş edebiliyorlar.

Davetiyelerde Sıra Dışılık Arayanlar Tercihi

Firma klasik özellikleri sahip olan davetiyeleri kullanmak istemeyenler için de hizmet veriyor. Davetiyelerinin sıra dışı özelliklere sahip olmasını isteyenler için ilginç hareketli davetiyelerin tasarımını yapıyor. Böylelikle kişiler diğer insanlardan farklı olduklarının herkese gösterebiliyorlar. Sıra dışı olan davetiyeler kaset, çınar ağacı, gazete manşeti, tencere kapak, kara tahta, emoji ve zaman çizelgesi gibi motiflerden oluşuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here