Fahriye Evcen Saç Modelleri

0
523
Okuma

Son zamanların en çok dikkat çeken oyuncularından birisi kuşkusuz Fahriye Evcen’dir. Güzelliği ve başarıları ile gündemden düşmemektedir. Her adımı magazin haberlerinde büyük yankı uyandırmaktadır. Bu kadar ünlü olmasında başarılı oyunculuğu, güzel sesi, fiziğinin güzelliği ve saçları etkilidir. 20’li yaşların sonunda olmasına rağmen bir çok başarıya imza atmıştır. Şampuan markaları saçlarının güzelliği nedeniyle marka yüzü yapmak için birbiriyle yarışmaktadır.

  • Fahriye Evcen’in Saçlarında Kullandığı Modeller

Fahriye Evcen her alanda olduğu gibi güzelliğinde de sadeliği ve doğallığı tercih etmektedir. Saçlarını herhangi bir çekim olmadığı zamanlarda doğal haline bırakmaktadır. Uzun saçları ile her zaman hayranlarının görmeye alışkın olduğu ünlü sanatçı saçlarını uzun olarak kullanmayı sevmektedir. Saçlarını ortadan ikiye ayırarak kullanmaktadır. Hayranları tarafından olumlu tepkiler alması saç modelini değiştirmemesinde etkilidir. Genellikle günlük hayatında düz ya da hafif dalgalı modeller kullanmayı sevmektedir. At kuyruğu ve dağınık toplu modellerde kullandıkları arasında yer alır.

Saçların bakımı ne kadar dışarıdan yapılan maskeler ve yağlar ile olsa da beslenme çok önemlidir. Sempatik sanatçı beslenmenin saç sağlığında ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Farkındalığını hayatında beslenmeye verdiği önemle göz önüne sermektedir. Saçları için çevresindekilere verdiği en önemli sır beslenmedir. Ayrıca düzenli olarak saç uzmanına saçlarının bakımını yaptırmaktadır. Hayranlarına saç bakımı konusunda düzenli olmalarını önermektedir. 1-2 kez bakım yapıp sonra devam etmemek saçların dengesini bozacaktır. Saçların dengesi için her zaman doğal bakımlar yapılmalıdır. Eğer bakım yapmaya vaktiniz olmadığını düşünüyorsanız saç şampuanınıza katacağınız bir kaç damla yağ bile bakım için yeterli olabilir. Saçın nem dengesi için duş sonrası saç kremleri kullanmak Fahriye Evcen’in saçları için yaptığı rutin bakımlardır. Sizde ünlü sanatçı gibi bir saça sahip olmak istiyorsanız benzer bakımları yapmanız mümkündür.

İlk tanınmaya başladığı  zamanlarda Fahriye Evcen’in saçları siyahtı. Son dönemde ise saç rengini kestane tonlarına çevirmiştir. Kestane tonları ünlünün yüz tipine ve ten rengine daha güzel olmuştur. Hayranları da ünlünün saç rengine olumlu geri dönüşler yapınca rengi uzun süreli kullanmayı tercih etmiştir.

Kaynak : fahriye evcen saç modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here