Girne’deki En Uygun Oteller

0
402
Okuma

Girne Oteller maddi açıdan her bütçeye hitap edebilecek fiyat seçeneklerine sahip olduğu için buradaki oteller arasından bütçenize uygun bir otel bulma olasılığınız oldukça yüksektir. Bazen tatil planı yaparken otellerin günlük rezervasyon ücretlerini araştırdığımızda bütçemiz sadece tatilimizin otel parasını karşılayabiliyor. Sırf bu yüzden ya tatilimizi iptal ediyoruz ya da tatil süremizi kısa tutuyoruz. Girne oteller arasından tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı bir otel sayesinde bu iki sorunu da çözebilirsiniz. Üstelik seçebileceğiniz bu uygun fiyatlı otel hemen hemen bütün oteller de var olan imkanların hepsinden yararlanabileceğiniz bir otel bile olabilir. Tek yapmanız gereken Girne oteller hakkında iyi bir araştırma yapmaktır.

Elexus Hotel Çatalhöyük’te yer alan, Girne’nin merkezine ortalama 12 km uzaklıkta olan ve Ercan havaalanına 32 km mesafedeki seçkin otellerden biridir. Uzun bir sahili olan bu otelin sahilinde siz misafirlerinin kullanımına sunduğu şezlong, havlu, şemsiye ve minderler ücretsizdir. Elexus Hotel misafirleri bu otelin açık büfe şeklinde sunduğu kahvaltısından, öğle yemeğinden ve akşam yemeğinden ücretsiz bir şekilde faydalanabildikleri gibi resteronda yediğiniz öğle yemeği ve akşam yemeği sırasında içmek istediğiniz bütün yerli içecekler de ücretsizdir. Ayrıca her odada mevcut olan çay ve kahve takımı ile 2 şişe su her gün yenilenerek ücretsiz bir şekilde Elexus Hotel misafirleri için ikram edilmektedir.

Cratos Otel 410 adet adası ile misafirlerine kaliteli hizmet sunarken bulunduğu Girne şehrinin güzelliklerinden de faydalanmanıza imkan tanımaktadır. Girne’nin saymakla bitiremeyeceğiniz tarihi ve doğa harikası güzellikleri turistlerin daha ülkelerine dönmeden buraya tekrar gelme kararı almalarında çok etkili olmaktadır. Cratos Otel misafirlerinin hem şehrin bu güzelliklerinden faydalanması için hem de otelde vakit geçirirken hiçbir aksilik ve imkansızlık yaşamamsı için gösterdiği özen ve itina taktire değer niteliktedir. Cratos Otel hem yetişkinler için hem çocuklar için bünyesinde çok çeşitli aktivite ve eğlence seçenekleri sunarak her yaş grubunun tatilinden memnun kalmasını sağlamaktadır. Bu imkan ve eğlence imkanları ile otelin fiyatlandırması hakkında bilgi edinmek için www.puzzletravel.com adresini ziyaret edebilirsiniz bu adreste daha geniş bilgilere yer verilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here