Goorin Bros Animal Farm Şapka Serisi Nomadic Republic’te!

0
299
Okuma

Nomadic Republic çatısı altında müşterilerle buluşan Goorin Bros şapkalar, uzun yıllardır severek tercih edilen dünyaca ünlü şapka modellerini içeriyor. Hem şık desenleri hem de modern çizgisi ve işlevselliğiyle öne çıkan modeller, hem erkek hem de kadın kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Goorin Bros markasının siperlikli şapka modelleri yazın güneşten korurken, başı sıcak tutan bere modelleri de kışın kullanıcıların favorisi oluyor. Goorin Bros markasının en sevilen alt koleksiyonu ise Animal Farm olarak öne çıkıyor. Animal Farm serisinin içerisinde yer alan eğlenceli hayvan figürleri, orijinal ve şık bir spor şapka arayanlar için etkili bir tercih oluyor. Hem sporla amatör ya da profesyonel olarak ilgilenen hem de giyiminde kendine has spor aksesuarlar kullanmak isteyenler, Goorin şapka modelleri ile aradıkları çözümü elde etmiş oluyor.

Goorin Şapka Modelleri

Goorin Bros Animal Farm serisi, tasarım, kullanışlılık ve kaliteli malzeme kullanımı gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Bu zamansız, modası geçmeyen şapka koleksiyonu, figürleri ve orijinal desenleri ile öne çıkıyor. Animal Farm şapka modellerinde ilk göze çarpan, şapkaların ön kısmında yer alan armalar oluyor. Seriye adını veren pek çok hayvan figürünün kullanıldığı şapkalarda özellikle kedi, köpek, arslan, geyik, flamingo, kurt, horoz, boğa, panter, yılan, ayı, baykuş, kaplan, yunus, uğur böceği, papağan, kartal, arı, köpek balığı gibi hayvanlara ait desenlerin kullanıldığı görülüyor. Zengin bir renk çeşitliliği de sunan marka, siyah, beyaz, kahverengi, lacivert ya da kırmızı gibi sık tercih edilen ana renklerin yanı sıra, kamuflaj benzeri sevilen desenlere de yer veriyor.

Goorin Şapka özellikleri

Goorin şapkalar hem sportif etkinliklerde hem de yaz kış güneşten korunmak amacıyla kullanılabiliyor. Siperlikli şapkalar bu özellik sayesinde güneşin zararlı ışınlarından korunmayı mümkün kılıyor. Şapkanın arka bölümünde yer alan file özelliği ise baş bölgesinin hava almasını sağlayarak terleme sorununun önüne geçiyor. Kaliteli malzeme kullanımıyla öne çıkan astar file ciltte tahriş ve alerji sorununun da ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Şapkalarda yer alan ayarlanabilir kayış özelliği ile farklı kafa ölçülerine uyum sağlayabilmesi açısından şapkaların unisex kullanımı mümkün hale geliyor. Şapkaların yan kısmında yer alan yan hava kanalları ise saçların ekstra hava almasını sağlayarak kişiye serinlik, kullanışlılık ve konfor sunuyor.

Goorin Bros Şapka Fiyatları

Goorin Bros şapka modelleri Nomadic Republic’in en sevilen ürün kategorilerinden birini oluşturuyor. Spor aksesuar denince ilk akla gelen markalardan olan Goorin, sporu ve spor giyimi yaşam tarzı olarak belirlemiş kullanıcıların hem konfor hem de şıklık elde etmesini sağlıyor. Kaliteli kumaşı, özel tasarımı ve konforlu yapısıyla öne çıkan şapka modelleri, özellikle horoz (cock), King ve Stallion modelleriyle beğeni topluyor. Animal Farm serisi ise tüm dünyada severek tercih edilen, zamansız bir ürün grubu olarak öne çıkıyor. Goorin Bros şapkaları, kullanışlı, rahat ve şık modelleri ile sadece performans olarak değil, fiyat açısından da kullanıcıların beklentisini karşılıyor ve çeşitlilik sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here