Harika Sebze yemekleri Sitesi

0
623
Okuma

Mutfakta harika bir gün geçirip farklı ve lezzetli bir yemek pişirmek istiyorsanız yapacağınız yemeğin birbirinden farklı  tariflerini bulabileceğiniz tek adres olan Nefis Yemek tarifleri 2007 yılından itibaren bir yemek tarifi bloğu olarak yayına başlamış günümüzde 10. Yılını doldurmuştur.  Kurulduğu tarihten itibaren günümüze kadar geçen süre zarfında çok geniş bir yemek tarifi havuzuna sahip olan Nefis Yemek tarifleri, kullanıcıları ve site ziyaretçileri için özel bir ara yüz geliştirerek kullanıcıların kendileri için özel olan ve unutulmaya yüz tutmuş yemek tariflerini siteye ekleyerek diğer kullanıcılara sunmalarını sağlamıştır.  Bu özelliği ile site içerisinde yaklaşık olarak 300.000 adet yemek tarifi barındırmayı başaran Nefis Yemek Tarifleri  bir tık ile aradığınız tüm sebze yemekleri tariflerine, bölgesel farklılıklar içeren yöresel tariflere ulaşma imanı sağlamıştır.

Video ve fotoğraflı tarifler

Nefis yemek tarifleri; kullanıcılarına daha pratik ve daha rahat bir  yemek tarifi sunabilmek için tüm yemek tariflerine resimler eklemiş ve pratikliği bir üst noktaya taşıyarak 2 – 3 dakikalık videolar ile kullanıcılarına daha kolay bir yemek tarifi sunmuştur. Kullanıcıların ekledikleri yemek tariflerinde de resim ve video yer alması Nefis Yemek tariflerinin  rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlamış ve gerek sosyal medya da gerek internet mecrasında çok fazla tıklanan yemek tarifi sitesi olmasını sağlamıştır.

Sosyal medya

İnternet sitesi üzerinden hizmet veren Nefis Yemek Tarifleri sitesi kullanıcıların ve ziyaretçilerin yoğun isteği üzerine sosyal medyaya da girmiş ve bir youtube kanalı açarak yemek tariflerini youtube üzerinden yayınlamaya başlayarak bu alanda da bir aileye sahip olmuştur. Yemek tariflerinin yayınlanması ile birlikte youtube üzerinde 800.000 kişilik bir aileye sahip olan Nefis Yemek Tarifleri hem daha fazla kitleye ulaşma imkanı yakalamış hem de bünyesinde yer alan yemek tariflerinin daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamıştır. Sosyal medya da youtube dışında intagram ve twitter gibi alanlarda da yayın yapan Nefis Yemek Tarifleri facebook üzerinden de yemek tariflerini takipçilerine ulaştırarak  sosyal medyanın kahramanı olmuş, rakiplerini geride bırakmıştır.

Mobil dünya

Kullanıcıları tarafından yoğun bir istek oluşturulması Nefis Yemek Tarifleri için mobil dünyaya giriş sebebi olmuş ve android, ıos işletim sistemleri ile uyumlu mobil uygulamalar geliştirilmiştir. Bu uygulamaları Googleplay ve  applestore üzerinden ücretsiz bir şekilde indirerek telefonlarınız da bir dokunuş ile 300.000 e yakın fotoğrafa ulaşma imkanı sağlayabiliyorsunuz. Özellikle çalışan ev hanımları için can kurtaran bir uygulama olan mobil uygulamalar ile Nefis yemek tarifleri  ailesi daha da büyümüş ve kocaman bir kitle haline gelmiştir. Kolay kullanımı, basit ara yüzü ile telefonlarda yer alan mobil uygulamalar sizlere yemek tariflerini çok kolay ve anlaşılır bir şekilde sunuyor.

Mutfağınızda bir aşçı olun

Hiç yemek yapmayı bilmeseniz dahi Nefis Yemek Tarifleri ile tüm yemek tariflerini kusursuz bir şekilde bir aşçı edası ile pişirebilir, mutfağınızın kralı olduğunuzu bir kez daha gösterebilirsiniz. İstediğiniz tüm sebze yemekleri tariflerine kolayca ulaşma imkanı sağlayan Nefis Yemek tarifleri ile hayatınızı daha kolay hale getirip tatmadığınız tüm lezzetleri yaparak tadabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here