İğne Oyası Damat Bohça Örnekleri

0
2.720
Okuma

Gelin ve damadın özel günleri içerisinde yer alan nişanda kullanılmak üzere iğne oyası nişan bohça modellerini kısa sürede kolaylıkla yapabilirsiniz. Saten, deri ve kapitone kumaşlar üzerine yapılan damat bohçalarının daha dikkat çekmesi adına iğne oyaları bir canlılık ve hareketlilik katacaktır.

Eski zamandan günümüze denk etkisini sürdüren nişan bohçaları özel günün anlamını ve değerini tekrar yaşatmak adına önemli ürünler arasındadır. Büyükler tarafından gelin ve damada özel olarak hazırlanan iğne oyalı bohça modelleri ile özel günler daha da bir değerli kılınmaktadır.

Bohça modellerini ister dantelli, ister iğne oyalı, isterseniz de en şık farklı örme tekniklerini kullanarak ortaya harika bohça modellerini çıkartarak gelin ve damadın mutlu günlerinde sizlerde yanlarında olduğunuzu yapmış olduğunuz nişan bohçaları ile hissettirebilirsiniz. Kültürel değerlerimiz içerisinde yer alan nişan bohçası her sezon, her yıl önemini yitirmeden hala el emeği ile yapılmaktadır. Her rengi içeren nişan bohçaları yapılmaktadır.

Fakat genelde en çok kırmızı renk tonuna hâkim olan nişan bohçaları hazırlanmaktadır. Bohça modelleri içerisinde gelin ve damadın özel ve bir o kadar da değerli eşyaları yer almaktadır. Özel günler için hem gelin hem de damat için ayrı ayrı nişan bohçaları yapabilirsiniz. Gelin ve damadın değerli eşyalarının koyulması adına sizlerde iğne oyaları ile muhteşem nişan bohçası modellerini yapmak istemez misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here