İğne Oyası İle Yapılmış Saten Pike Modelleri

0
1.574
Okuma

Yatak odanızın görünümünü biranda değiştirecek olan iğne oyası ile süslenmiş pike takımları, odanızın havasını değiştirecektir.

Saten dönemi olarak tabir edeceğimiz 2019 yılında göz kamaştırıcı iğne oyası ile yapılmış pikeler yer almaktadır. İstediğiniz renklerle pikelerinizin daha hoş görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Bayanlar yatak odalarında her zaman görsel şıklığı açığa çıkartmak istemektedir.

Çünkü günün üçte birini geçirdiğimiz yatak odalarının daha dikkat çekici büyülü bir güzelliğe bürünmesi saten kumaşlar üzerine yapacağınız iğne oyaları ile daha da ihtişamlı hale gelecektir. Yatak odaları için her sezon farklı iğne oyası motifleri yer almakta ve pek çok takımlara bu motifler yapılarak bir albeni yaratılmaya çalışılmaktadır. Pike takımlarını basit bir kaç adımlar üzerinden giderek de kolay yoldan yapabilirsiniz. Yüksek ücretler ödediğiniz örtülerinizin yerini artık sade kumaşlar üzerine yapacağınız iğne oyası motifleri yer alacaktır.

Aslında kimi kişilere göre bu tür örgü örme eğilimi içerisine girmek vakit kaybedici olarak gözükse de aslında tam tersine her sezon da yenilen iğne oyası motiflerini takip etme, verimli ve keyifli zaman geçirme, yaptıkça daha fazla tat alma olgusu içerisine girmeniz paha biçilemez bir duygudur. Yatak odaları için tasarlayacağınız harika modeller ile yatak odalarının ambiyansını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here