İlginç Ve Farklı İğne Oyası Örgü Çeşitleri

0
708
Okuma

Hiç şüphesiz bayanların çağımızda en çok hoşlandıkları uğraşlardan birisi de İğne oyası örgü örme işlemleridir. Örgü örerek zamanlarını keyifli ve bir o kadar da verimli bir şekilde sürdüren bayanlar hem örgü örmeyi hem de yapmış oldukları örgülerin pazarlamasını yaparak para kazanmayı bile başarmışlardır.

Günden güne el işlerine bayanların ilgisi artmaktadır. Bizlerde bayanların ne derece örgü örme merakı olduklarını bildiğimiz için evlerinde ki tüm aksesuarlarına yakışacak ve bir o kadarda farkındalık getirecek ilginç örgüleri sizler için sunmak istedik.

Görüldüğü üzere giyim haricinde de örgüleri birçok farklı ürünler üzerinde tasarlayabilmeniz oldukça kolaydır. İster bir saatin üzerine tasarlayacağınız farklı renk ve motifleri barındıran örgülerinizle, ister çaydanlık üzerinde şık bir duruş sergileyecek olan iğne oyası örgü modellileriniz ile ya da bardak atlarına çiçek, gül ve farklı şekiller sahip olarak ördüğünüz örgü tasarımlarınız ile bir farklılık yaratmanız da hiçbir şüphe yoktur. Sevdiğiniz kişilere yapmış olduğunuz ilginç tasarımları göstermeniz adına tam zamanı.

Çeşitli şekillerde yün toplarını bir araya getirerek de farklı bir çalışma yapmanız sizin tasarım ruhunuzu ortaya çıkarmaya yetecektir. Yapmanız gereken tek şey tasarımcı ruhunuzu örgülerinize aşılayarak ortaya farklı ve bir o kadarda ilginç örgü çeşitlerini koymaktır. Evinizde kullanmadığınız pek çok eşya üzerine yapacağınız ilginç örgü modelleri ile eşyanızı daha kullanılabilir bir hale dönüştürmeniz mümkün bir hale gelecektir.

Haydi, iğne oyaları ile ilginç örgü modellerini örmeye…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here