Kırışıklık nasıl yok edilir?

0
258
Okuma

Kırışıklık gerek kadınlarda gerek erkeklerde özellikle göz çevresi, dudak çevresi, dekolte bölgesi gibi bölgelerde kendini çok daha fazla belli eden ve dolayısı ile de rahatsız veren bir durumdur. Erkeklerde daha çok alın bölgesinde de ortaya çıkarken kadınlarda ise kaz ayakları olarak söylenilen göz çevresi kırışıklıklar için ideal alanlardır. Kırışıklık artık çok basit bir teknik ile yani botoks uygulaması ile ortalama 5 dakika içinde yok edilebiliyor. Bu uygulamanın bir tek kötü yanı ise kalıcı değil süreli olması oluyor. Kişiye göre değişiyor olsa da 4 ay ile 6 ay sonra botoks uygulamasını yenilemek gerekecektir. Kırışıklık için bölgeler belirlenecek ve o kısımlara gerektiği kadar botoks yapılarak kırışıklıkların yok olması sağlanılıyor olacak.

Göz çevresi kırışıklığı aslında daha çok kadınlarda görünmektedir diyebiliriz. Erkeklerde bu görüntüler oluşuyor ama hem daha genç yaşlarda hem de kadınlarda olduğu gibi kişide rahatsızlık vermiyor. Göz çevresi kırışıklıkları için söylenilen birçok yalana ve boş tedavilere inanmadan botoks uygulaması ile destek alınız. Göz çevresi kırışıklığı genellikle sadece bu bölge ile sonuçlanmayacak aynı zamanda gözaltında ki var olan sorunları da ortadan kaldıracak ya da kaşlarınız için de botoks yaptırarak daha gergin ve genç bir göz çevresi oluşturabilirsiniz. Bunlar bakışlarınıza yansıyacak ve botoks ile kırışıklıklarınızdan kurtulmuş bir şekilde istediğiniz gibi gülüp konuşabileceksiniz. Bu durumda artık kim korkar kırışıklıktan

Göz altı çökmesi de yine özellikle çok yoğun hayatları olan ya da uykusuzluk çeken insanlarda çok fazla görünen bir durum oluyor. Bu sebeple de bu gibi bir durumda sizler daha yorgun duruyor olacak ve bu halinizden pek memnun kalmıyor olacaksınız. Göz altı çökmesi tedavisinde hem dolgu yapılarak hem de botoks yapılarak tam istenilen sonuç sağlanılabilir. Göz altı çökmesi Doktor Mustafa Karataş ile sizlere hizmet verilen bir diğer tedavi olacak. Sizlerde doktorunuz ile tanışmak için mustafakaratas.com adresinden bilgi almak için ziyaret edebilir ve hatta randevu alarak karşılıklı görüşme sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here