Köpek Mamaları Alırken Nelere Dikkat Edilir?

0
52
Okuma

Evimizin üyesi olan sadık dostlarımıza gereken özen her zaman gösterilmelidir. Mamalarından bakımlarına kadar her ayrıntı ile özel olarak ilgilenmek gerekir. 2010 yılından günümüze kadar birçok hayvana destek veren firma petbesinleri için zengin mama seçeneğine sahiptir. Türkiye’nin her yerine hızlı kargo ile gönderim yapılır.

Mamanın Yeterli Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Piyasada evcil hayvanlar için birçok mama çeşidi vardır. Önemli olan mamanın içeriği ve evcil hayvanınızın mamayı sevmesidir. Hayvanlarda insanlar gibi mama konusunda seçici olabilir. İçeriği iyi kalite olan mama verdiğiniz zaman hepsini yiyecektir. Tüyleri parlak olacak ve çok az dökülecektir. İyi bir köpek maması köpeğinize kilo aldırır ve enerjik kılar. Sürekli hareket halinde olmak ister. Sevdiğiniz zaman kemikleri sivri bir şekilde elinize gelmez. Sitede her çeşit mama ve takviye edici gıda ürünleri vardır. Kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Hangi mamayı alacağınıza karar veremiyorsanız sitede bulunan mama çeşitlerini inceleyerek ve yorumları okuyarak karar vermeniz kolaylaşabilir.

Nasıl Mama Seçilmelidir?

Köpekler ve kediler sadece et ile beslenir inancı yanlış bir inanıştır. Köpeklere kemik vermek sindirim sistemi için tehlikeli olabilir. Seçilen mama hem sebze, hem protein barındırmalıdır. Tüm besin ögeleri eşit ve dengeli bir şekilde olmalıdır. Sitede her markaya ait kedi maması ve köpek maması çeşidi bulabilirsiniz. Firmanın pet eczanesinden vitamin takviyelerini sipariş edebilirsiniz. İade ve değişim vardır. İade etmek istediğiniz ürünü kargo ile firmaya gönderin ve ve paranızı alın. Bunun için paketlerin orijinal paketlerinde hiç açılmadan teslim edilmesi gerekir. Dilerseniz ihtiyaç sahipleri için mama yardımında bulunabilirsiniz. Firma 75 lira üzerinde kargo ücreti almaz. 75 lira altı siparişlerde kargo ücreti 8 liradır. Daha ayrıntılı bilgi almak ve ürünleri incelemek için petbesinleri.com.tr sitesini ziyaret etmeniz gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here