Lazer Epilasyon Bakırköy Beautyderm’de!

0
320
Okuma

Lazer Epilasyon Bakırköy Beautyderm’de genellikle 3 şekilde gerçekleştirilir. Bunlardan ilki işlem yapılacak olan bölgenin tıraşlanması yani temizlenmesidir. Temizlenen bölge yapılacak olan lazer epilasyon sistemine göre kimi zaman jel sürülerek taranır kimi zaman ise jel olmadan diğer sistemler ile taranır. Lazer epilasyon uygulamasını süresi işlemin yapılacağı bölgenin genişliğine ve tüy fazlalığına bağlı olarak değişkenlik gösterse de genellikle minimum 10 dakika kadar maksimum da 1 saat kadar sürmektedir. Lazer Epilasyon Bakırköy Beautyderm’de bulunan lazer sistemleri ise, ütüleme, iğneli ve son teknoloji olan acısız buz lazer uygulamasıdır. Erkeklerin tercihi ise buz lazer uygulamasıdır.

Sakal üstü lazer uygulamasında da genellikle yanak bölgesinde çıkan aşırı tüylerin alınması ve bölgenin hassasiyeti neden ile de uygulanan cihazın daha düşük seviyeleri kullanarak hasarsız bir biçimde yapılması gerekmektedir. Genellikle 10 seans kadar uygulanan sakal üstü lazer uygulamasında beylere uygulanan sistem diode lazerlerdir. Diode lazerler daha hassas bölgelerde uygulanan ve açık renkli tüylere bile etki eden oldukça etkili bir lazer sistemidir. Ayrıca son teknoloji olan buz lazer de sakal üstü bölgesinde düzensiz bir biçimde çıkan kılların giderilmesinde tercih edilen bir diğer yöntemdir. Acısız ve ağrısız bir biçimde kısa sürede tüylerinizden kurtulmanıza olanak sağlan bu sistem yine Beautyderm’de bulunmaktadır.

Erkeklerde Lazer Epilasyon uygulamalarında oldukça önemli bir yere sahip olan merkezimizde biraz önce de söz ettiğimiz gibi birçok sistem ve lazer uygulamaları yer almaktadır. Her bir lazer sisteminin kişilere göre uygulanma alanları bulunmakta olup, genellikle de erkeklerin son dönemde tercihi yine sn teknoloji sistemlerden biri olan buz lazer sistemidir. Bu sistem ile acısız ve ağrısız bir biçimde erkeklerde lazer epilasyon uygulamaları güvenle ve kusursuz bir biçimde geçekleştirilmektedir. Sizler de buz lazer ya da diğer lazer cihazlarımız hakkında sizlere en uygun sistem ile tüylerinizden arınmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için Beautyderm.net internet sayfamızı ziyaret ederek, iletişim numaralarımızdan bizlere kolaylıkla erişebilir ve randevu alabilirsiiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here