Lazer epilasyon uygulaması nasıl yapılır?

0
134
Okuma

Lazer Epilasyon uygulamaları 90’lı yılların başında ülkemizde ilk yapılmaya başlanmış ancak kişiler bu konu hakkında şimdilerde olduğu gibi bilgi sahibi olmadıkları için hep bir çekingen davranmışlardır. Ancak şimdilerde kadın erkek fark etmeksizin her yaştan kişiler güvenle ve en önemlisi de konu hakkında gerekli donanım ve bilgiye sahip bir şekilde lazer epilasyon uygulamalarından yararlanmaktadır.

Lazer epilasyon nedir?

Lazer epilasyon; aslında vücudunuzda yer alan ve istenmeyen tüylerin lazer ışınları sayesinde yok edilmesi işlemidir. Uygulama esnasında lazer ışınları cildinize etki etmeden sadece direk olarak kıl köklerinizi hedef alır ve bölgedeki kıllarınızın köklerini tahrip ederek güçsüzleşmesini ve zamanla da güçsüzleşerek tekrar çıkmalarına engel olmaktadır. Aslında son derece kolay bir uygulama olan lazer epilasyon uygulamaları, daha önceki zamanlarda bilinmediğinden dolayı kişilerin çekinmesine ve bir dönem çok konu olan sağlık açısından zararlıdır, kansere neden olur gibi yanlış ve komik bilgilerin gündeme gelmesine de neden olmuştur.

Genital Lazer Epilasyon uygulamaları da yine özel hastaneler başta olmak üzere birçok medikal kliniklerde uzmanlar tarafından kontrollü bir biçimde yapılabilmektedir. Her zaman söz ettiğimiz en önemli detay lazer epilasyon uygulamalarının mutlaka uzmanlar tarafından yapılması gerektiğidir. Aksi halde cildinizde sadece az para vereceksiniz diye kalıcı hasarlara neden olabilirsiniz. Bu gibi olumsuzluklara neden olmamak için her zaman referanslı ve güvenilir merkezlerde medikal uygulamalarınızı yaptırmalısınız.

Genital lazer epilasyon Buzlazer ile yapılır!

Genital lazer epilasyon uygulaması diğer bölgelere göre, bölgenin hassas ve sürekli nemli olmasından dolayı biraz daha zor sonuca kavuşan ve en merak edileni de hassas olması nedeni  ile de acıya biraz daha müsait olan özel bir bölgemizdir. Ancak buzlazer sayesinde hem acısız hem de diğer yöntemlere göre daha kısa sürede genital bölgenizdeki istenmeyen tüylerinize veda edebilmeniz mümkün olmaktadır.

Konu ile ilgili hemen buzlazer.com internet sitemizi ziyaret ederek, sizlere en yakın kliniğimizin iletişim numaralarını bulabilir ve hemen randevu almak için kliniklerimizi arayarak Buzlazer’in eşsiz kalitesi ve güvenilir uygulamasından yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here