Marmaris’te Dolu Dolu Tatil Fikirleri

0
95
Okuma

Marmaris da tatil yapmak ve turlara katılmak istiyorsanız firmayı tercih etmelisiniz. Firma 1997 yılından beri kalitesini artırarak hizmet veriyorlar. Marmaris tatilinde turlara katılmak istiyorsanız internet sitesinden rezervasyon yaptırıyorsunuz. Rezervasyon için ücret ödemiyorsunuz çünkü ücretler tur öncesinde alınıyor. Firmanın düzenlediği Marmaris turları arasında tekne turları, safari turları, su sporu turları, aile turları ve özel turlar bulunuyor. İstediğiniz turun sayfasına girip bilgi alabiliyorsunuz.

Safari Turları

Tatilinizi safari turları ile eğlenceli kılmak istiyorsanız firmaya başvuruyorsunuz. Firma çeşitli safari turları düzenliyor. Bunlardan bazıları atv safari turları, at safari turları, jeep safari turları ve buggy safari turlarıdır. Daha çok gençlerin ve öğrencilerin yanı sıra macera tutkunları tercih ediyor.

Atv Safari Turları

Marmaris atv safari turları çamurlu bir alanda yapılıyor ve bu sporu 14 yaş üstü herkes yapabiliyor. Araçlar bakımları yapılan araçlardan oluşuyor ve bilgisi olmayan kişilere ders de firma tarafından veriliyor. Atv kullanmak için ehliyet zorunluluğu da bulunmuyor. Tura katılmak için en az 1 gün önceden site veya telefonu kullanarak rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Turun yapılacağı yere firma tarafından gönderilen servis katılımcıları götürüyor tur bitiminde de aldığı yere bırakıyor.

Jeep Safari Turları

Jeep safari turları ise daha çok çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor ve tur esnasında güzel manzaraları da görebiliyorsunuz. Jeep safari turlarında yaş sınırı bulunmuyor. Ailecek 7 saat sürecek güzel bir etkinlik yaşıyorsunuz.

Buggy Safari Turları

Buggy Safari turları rehberler eşliğinde arazi araçları kullanılarak dere ve ormanlık alanlarda yapılıyor. Ve 2 saat boyunca maceraya doyuyorsunuz. Bu safari turu içinde ehliyet gerekmiyor. Çok kirlenecek olduğunuz için yedek kıyafetleri yanınızda bulunduruyorsunuz.

At Safari Turları

Marmaris at çiftliğinde at safari turları düzenleniyor. Firma olarak servis araçlarıyla katılımcılar çiftliğe götürülüyor ve eğitmenler eşliğinde tur yapılıyor. Her yaştan kişiler at binicisi olmadan da tura katılabiliyorlar. Ancak 8 yaş altı çocuklar ailesi ile tura katılabiliyorlar. Sizlerde doğa ile iç içe keyifli ve macera dolu anlar yaşamak istiyorsanız safari turlarına katılmalısınız. Bu turlar için firma ile iletişime geçip rezervasyon yaptırmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here