Merve Boluğur Saç Modelleri

0
304
Okuma

Film ve reklam yıldızı olan Merve Boluğur, milyonlarca hayranı olan sanatçılardan bir tanesidir. Sevilen ismin saçlarının rengi ve modeli ise her seferinde örnek alınmakta, yakından takip edilmektedir.

Küçük yaştan itibaren ekranlarda görülen güzel oyuncunun pek çok renk ve model ile ekran karşısında yer aldığı bilinmektedir. Her geçen gün artan hayran kitlesi tarafından yakından takip edilen güzel oyuncunun saç rengi ve modelleri pek çok kişi tarafından denenmektedir.

Merve Boluğur’un Islak Saç Modeli

Merve Boluğur’da sık sık görülen saç modellerinden en ilgi çekici olan ıslak modeldir. Yüz hatlarını ve saç rengini ortaya çıkaran bu güzel modelin yapılması ise oldukça basittir. Saçlarınızı ılık su ile güzelce yıkayın. Daha sonra yalnızca havlu ile birkaç kez kaba suyunu alıp kurulayın. Kurulama işleminin ardından saçlarınızı arkaya doğru tarayıp şekil verin. İstediğiniz biraz bombeli ve kabarık bir saçsa ince bir tarakla yukarı doğru kabartın. Sonrasında saç köpüğü ya da jöleyle saçlarınızı arkaya doğru tamamen şekillendirin. Üst kısım şekillendikten sonra alt kısımları doğal şekilde bırakabilirsiniz.

Merve boluğur saç modelleri : https://www.qkadin.com/merve-bolugur-sac-modelleri.htm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here