Mr Yoruculuğu Ortadan Kalkıyor!

0
131
Okuma

Kurumumuzun kullandığı yeni açık emar kullanılan sistem, hasta merkezli bakım için yüksek bir standart belirlemektedir. Yüksek performanslı görüntülemede benzersiz bir başarı olan açık emar çekimi sistemi gerçekten açık mimarisi, yüksek performanslı teşhis performansı elde etmek için gelişmiş mıknatıs tasarımı, RF Teknolojisi ve güçlü klinik yetenekler sunar.

Biyorad açık emar da doktorunuzu ziyaret ettiğinizde, yapılan rutin kontrollerden başka bir şeye ihtiyacınız olacak haberleri almak her zaman biraz sinir bozucu olabilir. Neyse ki, açık emar tarama makinesi ile doktorunuzun taramasını istemek, eskiden olduğundan daha az endişe ile gelir.

Engelsiz bir görüş açısı ve endüstrinin en uygun hasta tablosu ile başka hiçbir açık emar sistemi, bir hastanın demografik olarak bilgilerini yakalayıp tutmanıza izin vermez. En zorlu hastalar bile güvenlik, performans veya verimlilikten ödün vermeden güvenle tedavi edilir.

MR Arık Konforlu!

Eşsiz hasta konforu, hızlı iş akışı, en yeni klinik yetenekler sunan kurumumuz, MR portföyünüzü tamamlar, böylece tüm hasta referansları mevcut en iyi teşhis sonuçlarıyla kullanılabilir. Kullanılan görüntüleme yenilikleri, tanılama güvenini sağlamak, iş akışı verimliliğini artırmak ve daha iyi bir hasta deneyimi sağlamak için hastalarına ihtiyacına sunulmuştur.

Biyorad açık emar kurumunun kullandığı bu teknoloji sayesinde, hasta hekimlerinin ayakta durma, otururken, fleksiyonda ve ekstansiyonda ve dönme ve yanal bükülmelerde acı çekmesi durumunda hastaya ait patolojiyi görme olanağı sunmaktadır. Geleneksel MR tarayıcının tasarımı, sadece hasta dik konumda tarandığında görülebilen patolojiyi tespit etmemektedir. Ek olarak Biyorad açık emar da kullanılmaya başlanan bu teknoloji ile görüntülerin kalitesi hekimlerin daha hızlı bir şekilde daha doğru bir teşhis sağlamasına ve sonuçta hasta için daha hızlı iyileşme süresine ulaşmasına olanak sağlamaktadır.

Maksimum konfor

Açık emar çekimi tarama makineleri ile çoğu hastanın tıbbi görüntüleme yaparken maksimum konfor seviyesinde olmasını sağlamakta. Tarafsız veya kapalı “tünel tarzı” yapıya sahip geniş açık tasarım, klostrofobi korkusunu ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve bazı durumlarda, ekstra bir sürücüye ihtiyaç duyulan ve iyileşme nedeniyle zaman kaybına yol açan ilaçlardır.

Unutmayın, her zaman endişelerinizi hafifletmeye yardımcı olmak için doktorunuza açık emar çekimi hakkında sormanız gereken soruları sormak en iyisidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here