Neslihan Atagül Saç Modelleri

0
804
Okuma

Yaprak Dökümü dizisinde daha küçük yaşlarda dahi dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Neslihan Atagün’ü şimdilerde ise Kara Sevda dizisinde izliyoruz. Kemal Doğulu ile evli olan Neslihan Atagül, eşi ile birbirini tamamlayan iki fizyolojik güzelliğe sahip olan ünlülerimizden…

Bazı kişilerin alışkanlıklarından mı yoksa başka bir sebepten mi bilinmez sabahları kahve içmeden bir türlü kendine gelemez, hatta kahvesini içene kadar bir çok kişi o ana kadar ne yaptığını bile tam olarak hatırlamaz. Neslihan Atagül de yaptığı bu paylaşımda kahvesini içmeden ayılamadığını onaylıyor ????

Peki ya Neslihan Atagül ne renk saç kullanıyor ve hangi saç trendlerinden yararlanıyor? Halen daha Yedi tepe Üniversitesinde tiyatro eğitimini sürdüren Atagül, saçlarında kahve tonlarında yararlanmayı seçerken aralara da ışık attırmayı tercih ediyor. Eğer saçlarınız Neslihan Atagül saç rengi olsun isterseniz tercih etmeniz gereken saç boyası renk tonları 0.6 tonları olmalı. 0.6-1 ve 7 tonları arasında kalan renkleri tercih eden Atagül, bu renklerden yararlanarak parlak ve doğal kahve tonlarında saçlara sahip oluyor. Yemyeşil gözlerine ışık saçan kahve tonlarının çok yakıştığını biz de kabul ediyoruz gerçekten.

Neslihan Atagül Saç Modelleri : https://www.qkadin.com/neslihan-atagul-sac-modelleri.htm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here