Odanızı at tabloları ile süsleyin

0
671
Okuma

Hayvanlar alemi içerisinde en güzel varlıklardan biri olan atlar, duvarınızı süslemek için güzel bir fikir olabilir. Siz de onlarca at tablosu arasından istediğiniz gibi özgürce seçim yaparak
ortamınızı renklendirebilirsiniz.

At resimli tabloları kapıda ödemeyle satın alın

Tarafımızdan imal edilen at tablolarında 390 gr canvas pamuk kumaş bezler bulunmaktadır. Esere en yakın dokusuna yakınsaması müşterimize sağlanmaktadır. Hiç bir şekilde asit barınmamaktadır. Sizin için zararlı bileşen ihtiva etmez, naylon ile ayrıca sağlıksız kimyasallar kullanılmaz. Üretim aşamasında sağlanan %100 pamuk baskı bezi modellerin uzun süre sağlam bir durumda ortamınızı renklendirmesini amaçlar. Firmamızda kalite deneylerinden rahatça geçen ürünlerimiz, müşterimize süratle kargolanır. Plotter kısmında mevcut bulunan son teknoloji kanvas kumaş makineleri son kalibre olup 2440 DPI genişliğe sahiptir. Kötü boya kesinlikle yoktur. Her zaman göz kamaştırıcı ışık görüntüsünü korurdevam ettirir.Ayrıca belirtiriz ki, rüzgar gibi etkenlerden hiç bir şekilde zarar görmeyen iyi kumaş yapısı farkıyla senelerce yapısını size sunar. Profesyonel işçilikle sıfırdan üretilen tabloların çözünürlük kalitesi ultra yüksek olmasından dolayı asla bir olumsuzluk yaşamazsınız.

At tabloları ücretsiz kargo ile sunuluyor

Üretim aşamasında personellerimiz tarafından kullanılan ahşap kasnak birinci kalite çam ağacından yapılır. Seçtiğimiz çam kurutma ve fırınlama işleminden geçmiştir. At resimli tablolarda kırılma, çatlama, ve olumsuz durum hiç bir durumda görülmemektedir. Ahşap kasnak 3x3cm boyutundadır.1. kalite şasi malzemesi bulunması sebebiyle üretilen duvar tabloları rastgele bir güçlü darbeye maruz bırakıldığında da yine çekici yapısını muhafaza eder. Özenle üretilmesinden nedeniyle sabit bir şekilde duvarınızda uzun bir süre durabilir.Size sunulan at tablolarını uzun yıllar saklayabilmeniz için birinci sınıf tuval koruyucu kullanılmaktadır. Kanvas kumaşta kullandığımız mürekkep ve yüzey koruyucu Sağlık Kuruluşları tarafından onaylıdır. Direkt olarak güneş ışığına bırakılmadığı sürece orijinal canlılıkta olabilir.Üründeki yüzey koruyucu katman sayesinde herhangi bir darbeye maruz kalma durumunda sağlam bir şekilde korunur. Yüzey koruyucu kaplama tablonun görüntü ve baskı durumunu kesinlikle bozmamakla beraber, mükemmel bir profesyonellik ile tabloyu saran bir kalkan duvarıdır.

Kaynak: https://www.tabloshop.com/at-tablolari

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here