Revizyon Burun Estetiği

0
133
Okuma

Burun estetiği ameliyatı son yıllarda fazlaca tercih edilen ve artık eskisi kadar da korkulan, çekinilen bir ameliyat türü olmaktan çıkmıştır. Revizyon burun estetiği, düzeltme yani yeniden yapılandırma anlamına gelmektedir. Burun ameliyatı geçiren kişiler, birden fazla daha burun ameliyatı yaptırmaya ihtiyaç duyabilirler. Bunu yaptırmalarındaki yatan sebep ne olabilir diye düşünüyorsanız hemen açıklayalım. Çoğu kez bu yapılan ameliyatların toplum olarak keyfi olduğunu düşünsek bile inanın ki bu yapılan burun ameliyatlarının büyük bir kısmının gerçekten de gerekli sebepleri vardır. Tabi bunlar arasındaki en önemli sebep, bu kişilerin yaptırdıkları burun ameliyatından memnun kalmamış olmalarıdır.

Eğer ki, bir burun ameliyatı yaptırmış olup da bu operasyonun sonucundan  memnun kalmamışsanız önünüzde iki seçenek olacaktır. Ya bu durumu kabul etmek ki, bu oldukça zor bir durumdur. Ya da tecrübeli ve başarılı bir kulak burun boğaz doktoru bulup ikinci bir burun estetiği ameliyatı için kolları sıvamanız olacaktır. Yani, revizyon ( düzeltme) burun estetiği ameliyatı yaptırmanız gerekecektir. Revizyon burun estetiği ameliyatı yaptırmaya karar verdiyseniz eğer ki, alanında uzmanlaşmış ve işinin ehli bir kulak burun doktorunu tercih etmeniz gerekmektedir.

Revizyon burun estetiği fiyatları bazı kriterlere göre değişiklik göstermektedirler. Bu kriterlerin başlıcaları şöyle sıralanabilir; burun ameliyatının yapıldığı şehir, burun ameliyatının yapıldığı hastane, burun ameliyatının gerçekleştiği hastanenin yer aldığı semt, burun ameliyatında  kullanılan malzemeler, burun ameliyatında uygulanan anestezi yöntemi, hastanın ameliyattan sonra hastanede kalış süresi ve hastanede hastaya ameliyat öncesinde ve sonrasında sunulacak hizmetler de revizyon burun estetiği ameliyatının fiyatına etki etmektedir. Eğer ki revizyon burun estetiği ameliyatı sağlık turizmi çevresinde gerçekleşiyor ise, burada ulaşım ve konaklama gibi masraflar bu masraflara ilave olacaktır.

Burun estetiği ameliyatında dikkat etmeniz gereken tek kriter tabi ki ücret olmamalıdır. Ameliyatınızı gerçekleştirecek olan cerrahın ve ekibinin de sağlam bir tecrübeye sahip olması gereklidir. Revizyon burun estetiği ameliyatınızı defalarca başarılı ameliyat yapmış olan Doçent Doktor Ozan Seymen’e yaptırarak istediğiniz burun yapısına sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here