Sıra Dışı Tasarımların Öncüsü: Alberto Guardiani

0
88
Okuma

Guardiani kuzenler tarafından 1947 yılında oluşturulan gelenek, 1980’li yıllarda Alberto Guardiani markasını yarattı. İtalyan geleneğinin bilinen tüm unsurlarını içeren marka ince işçilik tekniklerinin tümünü tasarımlarına aktarmayı iyi beceriyor. Orijinal tasarımın ve tartışılmaz kalitesinin çok yönlü unsurlarından oluşan günlük hayata dair her detayı ayakkabılarda kullandığı detaylara aktaran marka, kadın, erkek klasik ve spor ayakkabı üretiminin öncülerinden.

2017-18 spor ayakkabıları, daha sıra dışı bir görünüme girmekten korkmayan kadınlar için yenilikçi ve özgün seçenekler olarak sunuluyor ve açıkçası ben koleksiyona baktım ve gerçekten başka bir yerde karşılaşmayacağınız ve başkasıyla pişti olamayacağınız güzellikte ve farklılıkta seçenekler var.

Sıra dışı Tasarımlar

Yaratıcı ve yenilikçi detaylarıyla dikkat çeken marka özellikle sıra dışı tasarımlarıyla moda dünyasına yön veriyor. Mesela 2010 yılında tasarladığı ruj temalı ayakkabı modelini hatırlayanlar bilir, topuğu ruj şeklinde tasarlanan bu ayakkabı, kadınlar için cesur ve asi duruşun tüm detaylarını içeriyordu. Yüksek topuklar ve ruj, kadınsılığın tartışmasız simgeleridir. Zarif ve olağan dışı olan bu topuklar, ünlü isimlerden Katy Perry’yi baştan çıkarmıştı 🙂

Bunun yanı sıra Kelebek kanatları ve şehvetli bir kırmızı topuklu ayakkabı ile de uzun süre gündemde kalan marka özellikle kadınlara ne istediklerini kendilerinin bile bilemeyecekleri seçenekler sunuyor. Genellikle kadınların ne istediklerini bilmeyen kişiler oldukları söylenir ama bana kalırsa Alberto Guardiani kadınların ne istediğini çok iyi biliyor 🙂

Her sene gelenekle modernliği mükemmel bir şekilde dengeleyen yeni bir konseptle kulanıcı karşısına çıkan Alberto Guardiani her yeni sezon yeni tarzı ve bu tarzı deneme isteği ile birlikte geliyor. Marka, zanaatkâr uzmanlığın ve inovasyon tutkusunun buluştuğu benzersiz koleksiyonlarını dünya çapında duyuruyor ve dört bir yandan beğeni topluyor. Her bir çift ayakkabı mükemmel bir görünüm ve etkileyici detaylara sahip olmanın yanında kalıcı ve vurgulayıcı bir tarzı öne çıkarıyor.

Alberto Guardiani’nin en son koleksiyonu çağdaş kadınlar için tasarlandı ve ancak kadınsı ve kararlı işlevsellik istiyor ancak üslubunu bu işlevsellik merakına feda etmiyor. Güçlü kişiliği, çok yönlü, ve her zaman tutarlı bir koleksiyona benzersiz bir tarzda yansıtmayı başarıyor. Alberto Guardiani’nin en son koleksiyonunlarına kaliteli markaların online alışveriş sitesi olan Exxeselection.com üzerinden bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here