Türkiye’de Yıllardır Süren Bir Gelenek: Rebul

0
110
Okuma

Kokunun vazgeçilmez adresi olan Rebul farklı ürün yelpazesi ile 1895 yılından beri sevenleri ile buluşuyor. Türkiye’de bir gelenek haline gelen ve yediden yetmişe herkese hitap eden Rebul ürünleri Watsons’ta sizleri bekliyor. Rebul kolonya, parfüm, duş jeli ve kolonyalı mendilleri lavanta, mandarine, çiçek, limon ve daha birçok koku ile bir araya getiriyor. Kalitesi ile dünyaya yayılan Türkiye merkezli marka, kalıcı kokuları ile öne çıkıyor. Rebul sahip olduğu 100 yılı aşkın deneyim ile geleneksel ürünlerinin yanı sıra birbirinden farklı yeni ürünleriyle de kullanıcılarını tatmin etmeye devam ediyor. Sizlere kaliteli, ferah ve taze ürünleriyle hizmet etmeye devam eden marka Watsons mağazalarında yerini alıyor.

Ferah Kokuları İle Kolonyanın Vazgeçilmez Adresi

Rebul kolonya en özel kokular ile birleşiyor ve göze hitap eden tasarımları ile üretiliyor. Türk halkını 1938 yılında lavantalı kolonya ile tanıştıran marka kurulduğu günden beri ülkemize yeniliği getirmeye devam ediyor. Gün boyu ferahlatan etkisi ile farklı notalarda üretilen her bir kolonya sizlere farklı dünyaların kapılarını açıyor. Green Tea, Bouquet, Lavanda, Lime, Mandarine, Ice, Dark Spice, Aqua, Fig Blossom, Jasmine ve Nature kokularının her biri kendine has aromasını ve ruhu harekete geçiren etkisini yansıtıyor. Rebul kolonyaları geleneksel şişe tasarımının yanında modern dokunuşlar ile tasarlanan farklı boyutlarda şişeleri ile Watsons raflarında sizleri bekliyor.

Duş Almanın Keyfini İki Katına Çıkarın

Rebul duşta ya da banyoda geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Cildi canlandıran içeriğiyle birbirinden özel kokuları birleştiren marka sizlere duş jeli koleksiyonunu sunuyor. Rebul duş jelleri ciltte oluşan kir, yağ ve bakteri hücrelerini temizlerken cildi temizlemenizi ve cildin doğal nemini kazanmasını sağlıyor. Kremsi köpüğü ile cildiniz her yıkamanızda daha parlak bir görünüme kavuşuyor. Rebul duş jelleri içerisinde saf kokular yer alıyor. Dark Spice ürünü ile limon ferahlığını hissederken karabiber ve anason kokusu ile ruhunuzu canlandırmayı hedefliyor. Rebul Ice duş jeli su notaları ile birleşiyor ve turunçgillerin ferahlığı ile cildiniz nefes alıyor. Mandarine seçeneği ise misket limonu ve Afrika menekşesi ile serinliğin tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Kalıcı Etkisiyle Birbirinden Farklı Parfümlerde Kendi Kokunuzu Bulun

Rebul parfümleri kalıcı etkisi ile gün boyu sizlere eşlik ediyor. Birbirinden farklı koku notaları ile herkesin kendinden bir parça bulabileceği parfümler marka tasarımcıları tarafından özel olarak tasarlanıyor. Modern ve renkli tasarımları ve içeriği ile doğal ve has kokuların kapılarını açıyor. Kadınlara özel meyveli ve çiçekli kokular ön plana çıkarken erkeklere özel odunsu kokular Watsons’ta yerini alıyor. Scarlet, Angela, Charlotte, Violet Bloom ve daha fazla çeşit kadınlara özel olarak üretiliyor. Erkek parfüm kokularında ise Blazer, Premium ve Sport ürünleri öne çıkıyor. Rebul parfümleri 30 ml, 50 ml ve 100 ml seçenekleri ile sizlere kolaylık sağlıyor. Çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz etkileyici parfüm yelpazesi ile kendinize ait kokuyu bulmak Rebul ile mümkün hale geliyor.

Rebul kolonya, parfüm ve duş jeli ürünlerini kurulduğu günden bugüne titizlikle üretiyor ve tüketicilerine sunuyor. Farklı kokular ile tasarlanan ürünler set halinde de bulunuyor. Parfüm, kolonya ve duş jelini aynı kokuda seçen kullanıcılar kendine has kokusunu günün her saatinde üzerinde hissedebiliyor. Watsons Rebul ürünlerine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Geleneksel ve modern ürünleri bir araya getiren Rebul ürünlerini Watsons üzerinden satın alabilir ve farklı kokular ile ruhunuzu canlandırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here