Yurtdışı turları ile en tercih edilen ülkeleri görmeye hazır mısınız?

0
1.072
Okuma

Yurtdışı turları ile güzel bir bahar tatili yaşamaya hazır mısınız? Havalar çok ısınmadan özel bir tur ile bilmediğiniz görmediğiniz yeni yerler görmeye hazır mısınız? Yılın her döneminde farklı turlar ile karşınıza çıkan ve birçok farklı rota ile en çok görülmesi gereken ülkeleri sizler için planlayan Tatil Dükkanı adresi ile tanışarak hem ekonomik hem de en kaliteli bir turu yaşayabilirsiniz. Yurtdışı turları ile unutulmaz bir balayı, harika romantik bir tatil ya da tek başınıza kafanızı dinleyeceğiniz bir plan sizleri bekliyor. Yurtdışı turları fiyat olarak da artık şehir içi tur fiyatlarından bile daha uygun olduğu için zaten çok fazla tercih nedeni olmaya başladı. Üstelik eniyi otellerde en iyi yerleri görebilme imkanları da bu turların içinde sunuluyor. Hiçbir şey tesadüf ya da rastlandı değil. En iyi rehberler eşliğinde gezeceğiniz bu ülkelerde görmediğiniz yerler kalmayacak diyebiliriz.

Floransa turları ile örneğin 5 gecelik bir tura çıkabilirsiniz. Bu turda 3 gece Floransa ile 1 gece Venedik ile 2 gece de Roma ile turunuza devam edebilirsiniz. Üstelik İstanbul çıkışlı olması da artı bir avantaj olacaktır. Floransa turları için vize gerekecek ve turun tüm ayrıntıları Tatildukkani.com adresinde sizler için sunuluyor olacak. Otel konaklamaları ve otelde sunulan imkanları da yine önce görerek sonra kararınızı vererek onaylayabileceksiniz. Floransa turları arasında farklı rotaları da bulabilirsiniz. Bu tamamen görmek istediğiniz rotalar ile alakalı olarak sizin belirleyeceğiniz bir tu planı olacak. Sitede birden fazla tur programı olduğu için kararınızı vermeniz de daha kolay olacak.

Barselona turları ile ayrı bir keyif yaşamaya da var mısınız? Yine tur planları arasında en çok tercih edilen bir diğer tercih diyebiliriz. Örneğin çıkacağınız 7 gece 8 günlük turun içinde 2 gece Barselonada konaklayabilir, 1 gece Valancia da konaklayabilir 1 gece Granada’da konaklayabilir 1 gece Sevilla’da konaklayabilir ve son olarak ise 2 gece Madrid’de konaklama yaparak turunuzu bitirebilirsiniz. Tüm Barselona turları için de Tatildukkani.com adresinden ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here