2019 Modası Duvar Niş Örnekleri

2019 Modası Duvar Niş Örnekleri

Son zamanlarda Evim Şahane programıyla oldukça trend olan nişler daha oldukça uzun bir bu alandaki yerini koruyacak gibi. Alçıpanların dekoratif görünümleri odalarda oldukça şık ve tarz bir görünümle gönülleri fethetti. Evim Şahane programının ünlü mimarı Selim beyin dekoratif alçıpanla yapılan nişleri tüm dünyaya duyurmasıyla fazlasıyla tarz oldu. Özellikle de programda yapılan ve birbirinden muhteşem nişler bu yıl evinde yenilik yapmak isteyenler için tam bir ilham kaynağıdır. Maliyetin oldukça az olan bu nişler aynı zamanda mekân hem ferahlık hem de büyük ölçüde mekâna çekicilik katacaktır.

Peki nişlerin avantajlarından biraz bahsedelim. Örneğin çocuk odasına yapılan nişler hem farklı bir görüntü yaratacağı gibi aynı zamanda ise bakterileri engelleyip dezenfekte etmektedir. Bundan dolayı nişler oldukça sağlıklı ve çocuk odasında hatta banyonuzda bile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Salon Dekor Niş Çeşitleri

Bunlarla birlikte nişlerin bir başka faydasını daha belirtmek isterim ki o da nişlerin depreme karşı koruyucu özelliği olması. O nasıl oluyor der gibisiniz, duvarlardaki direnci artırdığından dolayı deprem riskine karşı da oldukça olumlu rol oynamaktadır.

Gerçi nişlerin özellikleri anlatmakla bitmez :)) Örneğin mutfağınıza yaptığınız nişe neler koyabilirsiniz bir düşünün. Kadınlara mutfak dolapları hiç bir zaman yetmez bu bir gerçek. Dolaplarınız sığdıramadıklarınızı nişlere koyarak hem dekoratif bir görünüm elde etmiş olursunuz hem de dolabınıza tıkıştırmak zorunda kalmamış olursunuz.

Banyonuza yapılan nişlere ise sabunlarınızı havlularınızı parfümlerinizi dekoratif şekilde yerleştirebilirsiniz veya çocuk odasına yapılan nişlere defter kitaplar koyulabilir ve bunun gibi daha neler neler. Evlerde hem hayat kurtarıcıdır hem çok kullanışlı ama aynı zamanda ise büyüleyici bir görüntüye sahiptir.

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)