Yazlık Bohem Elbise Modelleri

Yazlık Bohem Elbise Modelleri

Bohem sevenler buraya ! 2021 in en gözde trendleri arasında bohem elbise ve kıyafetler yerini aldı. Bu tarz elbiseler hem rahatına hem tarzına düşkün bayanların vazgeçilmezi olmaya doğru ilerliyor. Etnik, ince, uçuş uçuş, ve salaş yapısıyla bahar ve yaz aylarına uygun oluşu tercih sebebini arttırıyor. Bu yaz 70’li , 80’li yıllardan esinlenilen kıyafetler oldukça moda olduğundan sıkça karşımıza çıkacaktır.


Bohem tarzının en trend renkleri arasında toprak tonları ve koyu renkler yer almaktadır. Ancak farklı stillere sahip bayanların yoğun ilgisi sonucu renklerde değişiklik göstermiş ve açık renkler de bu kıyafetlerin tarzına uygun hale getirilmiştir.

Tek tip kıyafet olmayıp elbise, pantolon, etek ve bluzlar gibi seçenekleri de mevcuttur. Bohem her tarza hitap etmez. Doğru kombinlenmesi gerekir aksi halde ciddi anlamda kötü görüntüler ortaya çıkmasına sebep olabilir. Son yıllarda kahverengi ve mavi renkleriyle harmanlanan ince küçük ve büyük çiçek desenleri de bohem tarzına damgasını vurmuştur.

Kendine güvenen ve en önemlisi ince ve zayıf yapılı bayanların tercih ettiği bu tarz elbiseler oldukça farklı ve hoş bir hava katmaktadır. Çiçeklerin yanı sıra etnik, geometrik, asimetrik desenler de oldukça fazla tercih ediliyor ve bohem havasını tam anlamıyla yansıtıyor. Elbiseler daha çok salaş, tül, kat kat ve ince kumaşlar, pantolonlar ise geniş paçalı bol kesim ve rahatlık ön plandadır.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)