2023 Trend Dar Pantolon Modelleri

0
571
Okuma

2023 yılı ünlü markaların ve tasarımcıların oldukça verimli geçirdiği bir yıl olarak devam etmektedir. Yapılan tanıtım ve defilelerde özellikle 70’li yılların moda akımlarına ciddi bir dönüş yaşandığı gözlemlenebilir. Bol paça pantolonlar ve uçuş uçuş etek ve elbiseler birçok markanın yeni sezon ürünleri olarak vitrinlerde kendilerine yer buluştur. 2021’in dar, bir diğer deyişle skinny pantolonlar için pek verimli bir yıl olduğunu söylemek mümkün değildir. Ancak 2023 desenli dar pantolon modelleri moda akımlarında eskiye dönüş ile beraber desenli pantolonların hayatımıza girmesi ile dar pantolon akımına taze bir kan geldiğini söylemek de mümkündür.

Desenli Dar Pantolonları Kimler Tercih Etmelidir?

Hemen her kadının vücudunda daha az beğendiği bir bölgesi olduğunu söylemek mümkündür. Tıpkı karakterler gibi fiziksel yapılar da kişiden kişiye değişiklik gösterebilir niteliktedir. Bacak yapısı ince ve uzun olan hanımlar özellikle dar pantolonları tercih ederek bu bölgelerini öne çıkarabilirler ve algıyı alt bedenleri üzerinde yoğunlaştırabilirler. 2023 Trend Dar Pantolon Modelleri  günümüzde gerek kumaş gerek ise jean türünde birçok seçeneğe sahip konumdadırlar. Dar desenli pantolonlar, gidilecek ortama göre tercih edilebilir ve farklı şekillerde kombinlenebilirler.

Desenli Dar Pantolon Kombinleri

Dar pantolonların çeşitli desenler ile renklendirilmesi ile beraber kombin seçeneklerinde de artış sağlandığını söylemek mümkündür. Dar pantolon modelleri arasında özellikle 2023 yılında öne çıkan seçenek yüksek belli tercihlerdir. Yüksek bel modasının geri dönüşü ile beraber birçok kadın hem çok büyük bir rahatlığa kavuşmuş hem de göbek bölgelerini saklama imkânı bulmuşlardır. Bir diğer seçenek ise havuç model olarak tabir edilen dar kesimli pantolonlardır. Seçeneklerden hangisi tercih edilecek olursa olsun desenli bir pantolon mutlaka daha sade bir parça ile kombin edilmelidir. Basic tshirtler veya düz renk gömlekler iyi bir seçenek oluşturacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here