Ağda Lekesi Nasıl Geçer ?

0
1.171
Okuma

Bayanların kâbusu olan ağda lekeleri hoş olmayan bir renk ve görüntü ortaya çıkartır. Ağdadan vazgeçemiyoruz ağda hem kılları kökten alırken hem geç çıkmasını kıllarını bide kılların azalmasını sağlar. Bunlardan dolayı ağdanın önemi büyüktür. Ama ağdanın yanlış kullanılmasından dolayı, hassas olan derinin ağdadan etkilenmesi gibi nedenlerden dolayı deride koyu renk oluşumu oluşabilir. Panik yapmayın doğal maskelerle bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Ağda Lekesi Nasıl Geçer ?

  • Bir yemek kaşığı limon suyu
  • Yemek kaşığı elma sirkesi
  • Tatlı kaşığı su

Bir yemek kaşığını limon suyu, bir yemek kaşığı elma sirkesi, bir yemek kaşığı suyu bunları bir kâse de karıştırınız karışım iyice kıvama geldiğinde beş dakika bekletin sonrasında sorunlu olan bölgeye masaj yaparak uygulayın 20-30 dakika kadar bekletin üstünde sonra ılık suyla yıkayın bölgeyi. Sonrasında bebek pudrası bölgeye kullanın. Haftada iki defa uygulayın sonuç elde etiğinizde uygulamayı bırakın.

  • İki yemek kaşığı bal
  • İki yemek kaşığı bebek pudrası
  • Bir limonun suyu

2 yemek kaşığı balı, iki yemek kaşığı bebek pudrası, bir limonun suyunu bir kâseye koyup karıştırınız kıvama gelince lekenin üstüne uygulayın 20-30 dakika bekleyin sonra ılık suyla yıkayın bu uygulamayı haftada iki defa uygulayın lekelerin renginin açıldığını göreceksiniz sorun ortadan kalkıncaya kadar haftada iki defa uygulayabilirsiniz. İstenmeyen ağda lekelerinden kurtulabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here