Armine Bluz Modelleri

0
2.063
Okuma

Tesettür giyimin en çok takip edilen markalarından olan ve her yıl müşterilerine yepyeni modeller sunan armine giyim 2020 yılında da modanın önde gelen markalarından oldu.

Özellikle tesettür giyim konusundaki şık ve tarz çizgisiyle bilinen Armine, birçok tesettür kıyafette önde gelen markalardan biri olduğu gibi, bluz tasarımında da modayı belirler durumda. Her zevk ve giyim tarzına hitap eden bluz modelleriyle Armine, bu sezonun modasına yön vermeye devam ediyor.

Etek ve pantolonların üstüne tercih edilmesinin yanı sıra kolsuz elbiselerin altına da sıkça giyilen bluzlar, hanımlar tarafından giderek daha geniş bir alanda kullanılmaya başlıyor. Kolsuz ceket ve tuniklere de sıkça eşlik eden birbirinden şık ve zarif bluz modellerini Armine’nin kreasyonunda bulmak mümkün.

Armine bu yıl da kendine has çizgisini koruyarak, ince düşünülmüş çeşitli detaylardan oluşan bluz modellerini hanımların beğenisine sunuyor. Tek renk olarak tasarlanmış bluz modellerinde özelikle siyah, kerem ve beyaz renkler göze çarparken, deri detayları da dikkatlerden kaçmıyor. Yakaya ve sırt bölgesine işlenmiş deri detaylarıyla Armine bluz modelleri benzerlerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Armine 2020 Bluz Çeşitleri

Çeşitli fermuar ve düğme detaylarıyla hareketlendirilen Armine bluz modellerinin yanı sıra, tek parça, sade ve asil modellere de rastlamak mümkün. Yaka ve kollara eklenen dantel detaylarıyla da oldukça şık ve zarif bluz tasarımları elde edilmiş.

Sivri yaka bluzların yanı sıra bebe ve bisiklet yaka bluzların da içinde bulunduğu Armine bluz modelleri, özellikle bele tam oturan ve fırfır eklenmiş tasarımlarla daha tercih edilir hâle geliyor. Altın ve gümüş rengi detaylarla da zenginleştirilen bluz modelleri, Armine’nin bu yıl da doğru kombinleri oluşturmak için tercih edilen markalar arasında önde geleceğini gösteriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here