Bayan Abiye Bot Modelleri

0
1.326
Okuma

Bayanlar için şıklık, her zaman her yerde önemlidir. Söz konusu davetler, düğünler ve özel günler olunca şıklık konusu da daha fazla önem kazanır. Abiye kıyafetler, şık abiye ayakkabılarla ve çantalarla tamamlandığında şıklığa şıklık katılmış olur. Ancak bu tür organizasyonlar sadece yaz mevsimin de yaşanmaz. Kış mevsimlerinde katılınacak davetler için abiye ayakkabılar uygun olmaz. Çünkü kış mevsimlerinde abiye model ayakkabılar havaya göre uygun olmaz. Bu yüzden bu mevsimde botlar daha sık tercih edilir.

Abiye bot modellerin hemen hepsi şıklığınızı ve kadınlığınızı ön plana çıkarabilecek türde. Modellerde yoğunlukla ince topuklar hakim. Deri ayakkabıların yanında süet ayakkabı seçenekleri de fazlasıyla mevcut. Abiye botlarda bağcıklı ve fermuarlı modellerle bu modellere uygulanabilecek süslemeler çok çeşitli. Kemer tokası süslemeler bu modellerde de mevcut. Bunun dışında metal detaylı süsler, taşlı süslemeler zımbalı süslemeler de abiye modellerde tercih edilebilen detaylar. Bu taş süslemeler, sahte taşlarla veya pırlantalarla yapılabiliyor.

Taş süsleme tercih etmeyenler ise parçalı bot modellerini, kemer tokalı, düğmeli ya da zımbalı modeller üzerinde seçim yapabilirler. Ayrıca süet modellerde yine aynı renk süet kumaşlarla pileli süslemeler de vardır. Bunun dışında yine süet kumaştan çiçek modelleri ve güpür parçaları da abiye botların süslenmesinde kullanılan şık detaylar arasında. Leopar desenler sevenler için de süet modellere ek parçalarla eklenmiş leopar süslemeler tercih edilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here