Bayan Geniş Paça Pantolon Modelleri

0
2.674
Okuma

En rahat kıyafetlerinizin en rahat tamamlayıcıları olan pantolonlar  geniş kombin seçenekleri ile hanımların en çok kullandıkları kıyafetleridir. Geçen sezon yetmişleri anımsatan bol paça pantolonların bir görünüp bir kaybolması ile moda tasarımcılarını tekrar harekete geçiren bol paça pantolonlar, 2015 de en çok göreceğiniz pantolonlar arasına giriyor. Hanımların boylarını daha uzun gösterip, basende ki kusurları en güzel  şekilde gizleyen bol paça pantolonlar hanımlar tarafından çok sevilmiştir. Ayakkabınızı tamamen kapatarak en uzun formda tutmaya çalıştığınız bol paça pantolonunuz ile olduğunuzdan çok daha uzun görünürsünüz. Ayrıca bacaklarınızda daha zarif durur.
Geniş paça pantolonlar dar kıyafetler ile çok şık kombin edilebilirler.  Gömlekler, bluzlar, dar badiler hatta salaş hırkalar, yarasa kol bluzlar ve de file bluzlar ile de süper kombinler yaratabilirsiniz. Deri ayakkabıların ve dolgu topuk açık ayakkabıların üzerinde daha güzel taşınan 2015 bayan geniş paça pantolon modelleri hanımların çok hoşuna gidecek. Kumaşların desenler ile buluştuğu yeni sezon geniş paça pantolon modellerinde zımbalı detaylara da rastlamanız mümkün. Jean pantolonlarda çok daha tarz duran geniş paça modeller hanımlara daha enerjik ve genç bir hava katıyor.

Çok şık ve süslü bluzlar ile davetlerde de kullanılabilecek yeni sezon bayan geniş paça pantolon modelleri ile çok zarif görüneceksiniz. Basenlerden itibaren genişlemeye başlayan bu pantolonlar sezonun en çok tercih edilen pantolonları arasında. Sizde geniş pantolonlar ile tanışmak istiyorsanız resim galerimizden bu zarif pantolonları inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here